Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha bizonytalan vagyok a több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bizonytalan vagyok a több éves kapcsolatomban, mit tegyek? Menjek vagy maradjak?

Figyelt kérdés
a helyzet az, hogy teljesen tanácstalan vagyok a kapcsolatomat illetően. nem tudok dönteni, pedig itt lenne az ideje. már több éve együtt élünk párommal, de már kb egy éve azt érzem, nem ő lesz az, aki mellettem lesz 20 év mulva is. teljesen más a felfogásunk, az életünk, a céljaink, a természetünk, az érdeklődési körünk, az igényeink, stb. de eddig elvoltunk, szeretjük egymást, sokat változtattunk egymásért, sokat tettünk a kapcsolatunkért, stb. de bizonytalan vagyok, hogy hogyan tovább. nem ér hozzám, nincs sexuális étvágya, nincs orgazmusom mellette már évek óta, mert kb két hetetnte hozzám ér, neki jó kb 2 perc és kész. és nem érdekli semmi, nem jár sehova, stb. hiába beszélgetek vele, hiába változtatok, mindent megtettem, de rájöttem, szeretem, mégsem ő az, akivel leélném az egész életem. bár néha így érzem, néha úgy. mi a véleményetek? csak ennyire vagyok kíváncsi. hogy ki hogyan látja, voltatok e hasonló helyzetben, elhagyjam és kezdjek új életetet, vagy egyszerűen fogadjam el a helyzetem. nem tudom, de várom a válaszokat. előre is köszönöm! én nő 28, ő 33.
2011. febr. 2. 18:09
 1/1 Kova 55 válasza:
Szerintem,üljél le vele beszélni és ugyanezeket mondd el neki is.A válasziból sztem biztosan tudsz arról dönteni ,hogy legyen tovább.Amit nem megy nem kell erőltetni,ha neked most rossz később is az lesz vele.Az nem gonoszság,ha ezeket a dolgokat felhozod neki és elbeszélgettek,mivel a te életedről is szó van.Csak mindent őszintén és határozottan!! sok sikert!
2011. febr. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!