Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ha a hátatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a hátatok mögött szervezkedne és nem avat be benneteket a terveibe?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk együtt vagyunk a párommal. Eddig majdnem minden éveben elmentünk az évfordulónkon 1-2 napra kettesebe kirándulni, fürdőzni, elutaztunk belföldön egy hosszú hétvégre stb. Most viszont azt mondja a párom hogy idén nem tudunk sehova menni mert nincs pénze gyűjteni akar... (nem mellékesen vett egy sportmotort 1 éve) és mint most megtudtam a haverjától a párom elmondta neki hogy nyáron minden motoros fesztiválra és felvonulásra menni akar. Szóval ezért nem telik közös nyaralásra csak ezt a mai napig nem mondta nekem.. Ti hogy reagálnátok? A haverja megígértette velem hogy nem mondom el mert azt hitte tudom amikor kikotyogta...
2017. márc. 17. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Ez szomorú. :( Nem azt mondom, hogy ne költsön a hobbijára, de nekem is rosszul tudna esni, ha az évfordulónkon nem mehetnék el együtt sehová, mert egy évben egyszer sajnálja rá a pénzt.
2017. márc. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Én igenis elmondanám neki, hogy tudok róla, és hogy ezt komolyan gondolja-e. Nagyon rosszul esne, ha egy pár napos ünneplésre sajnálná a pénzt, el is gondolkodnék igazából, hogy mit várjak, ha ennyire önző lett.
2017. márc. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Vajon mit rontottál el a kapcsolatban, hogy a pasi képtelen titokban szervezni a motoros találkozóit?
2017. márc. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem az a baj, hogy motoros találkozóra akar menni, hanem az, hogy te erről nem tudsz. Ráadásul emiatt a közös programra nem költ.


Én rákérdeznék a nyári terveire. Ha akkor is hallgat a motoros buliról, elmondanám, hogy tudok róla. Szomorú, hogy a haverokat eléd helyezi. Szerintem még nem nőtt fel teljesen.

2017. márc. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!