Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, féltékenyek lennéktek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, féltékenyek lennéktek, ezek mennyire zavarnának benneteket?

Figyelt kérdés

1. Ha a barátnőtöknek lenne egy barátság karkötője amit egy fiú barátjától kapott az zavarna?


2. Ha a baráti köre csak fiúkból állna, akikkel nagyon ritkán, de elmegy valahova. Akkor éreznétek féltékenységet?


3. Ha a barátnődnek heti 3x edzése van és fiú csapatban kézilabdázik 4 éve. Az zavarna?


4. Ha a barátnőtök csak néha tud veletek messengeren írni, de azért telefonon tudtok beszélni, ha nem látjátok egymást, akkor ez most zavarna vagy sem?


5. Ha a barátnőtök egy karórát es bombont kapott egy haverjától, akkor féltékenyek lennétek? Tegyük fel, hogy a párotok ezen nagyon meg lepődött, mivel részéről mindig csak haveri kapcsolat volt az ami volt


Tegyük fel, hogy a barátnőd nagyon szereted téged, ezt próbálja mindig kimutatni és a legtöbb szabadidejét veled tölti.



L


2017. febr. 3. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ööö... A 4. nem zavarna egyáltalán.

Az első akkor, ha ezt még előttem kaptad és azért nem ragaszkodsz annyira hozzá hogy le sem kerülhet rólad,esetleg jobban szereted mint amiket én adnék.

Végülis minden attól függ,te hogy viszonyulsz hozzájuk.

Én személy szerint nem hiszem, hogy összejöttem volna veled, és ne értsd félre, lehet nincs veled gond, viszont én nem hiszek a fiú-lány kapcsolatban.

Az utolsó eset is bizonyitja hogy részéről sem csak az volt...

22F

2017. febr. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, * az első akkor NEM zavarna.
2017. febr. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
8%
Szegeny srac, jo melyen benne van a barati zonaban... sosem ertettem, hogy hogy van gusztusuk a lanyoknak olyanokkal baratkozni akik naponta kiverik ra a zuhanyzoba.
2017. febr. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"a barátnőd nagyon szereted téged, " - szóval nem zavarna
2017. febr. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

1. nem. Kedves emlék, nekem is van hasonló, sose dobnám ki, csak mert barátnőm van.

2. nem, bár elég érdekes, ha egyetlen egy barátnője sincs. Furcsa

3. amíg egyik srác sem hajt rá, addig nem. Meccseken meg úgyis ott lennék.

4. inkább legyen fordítva, legyen kevés telefon és sok messenger. Valamiért nem szeretem a telefont.

5. megbízok benne, szóval féltékeny nem lennék, de remélem leállítja a srácot

2017. febr. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem vagyok féltékeny típus nem látnék többet bele a karkötőbe, mint baráti ajándék

hát az zavarna, ha tudna, de direkt nem ír, vagy nem foglalkozik velem...ha elfoglaltság miatt nem ír, az nem gond...


23F

2017. febr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!