Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől lehet ez? Kötelék? Ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet ez? Kötelék? Ezt minek lehet nevezni?

Figyelt kérdés
Volt egy hosszú kapcsolatom. Nem szeretem már, nem is vagyok szerelmes de van egy olyan érzésem mintha egy kötelék lenne még mindig közöttünk,ami miatt nem tudok elszakadni. Ő vert engem,bántott kemény szavakkal ,fenyegetett is ,késsel fenyegetett, rúgott , telefonnal verte a fejem, én 5x elköltöztem tőle majd újra vissza mentem hozzá

2017. márc. 18. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Kapcsolatfüggőség, gyávaság, ostobaság és az önbecsülés teljes hiánya.
2017. márc. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bántalmazott, ez az oka. Uralkodott fölötted, ezért nem tudsz elszakadni. Kérj segítséget, ha nem megy egyedül a távolságtartás.
2017. márc. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Jó, hogy bizonyos nők ezt képesek felismerni. Igen, kötelék, kötődés. És nyilván emiatt érnek az olyan tanácsok szart se, mint a "hagyd ott" vagy a "szakíts vele". Mert egy kívülálló nem tudja úgy megítélni a helyzetet, mint az, aki nyakig benne van.
2017. márc. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Mert egy kívülálló nem tudja úgy megítélni a helyzetet, mint az, aki nyakig benne van."


Már bocs, de szerencsére léteznek bőven emberek, akik képesek felismerni és kilépni belőle akkor is, ha nyakig benne vannak. Egy értelmes ember igenis félreteszi az érzelmeit akkor is, ha piszok nehéz, de nem megy vissza ötször ahhoz, aki bántalmazza. A szerelem, kötődés még nem kifogás semmire, legalábbis nekem. Üdv - valaki, aki megélte és mégis kilépett az ilyen helyzetből.

2017. márc. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!