Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megfelelési kényszer vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfelelési kényszer vagy minek lehet ezt nevezni?

Figyelt kérdés

Két hónap mulva 18 vagyok, fiú. Még nem volt egy rendes kapcsolatom sem, tapasztalatlan vagyok. Viszont elkezdtem lányokkal beszélgetni, sajnos csak interneten keresztül. (mielőtt kapnám a savazást, hogy miért neten - hát azért mert másképp nem tudok kapcsolatba lépni vele, nem egy helyről vagyunk).

Neten jól elbeszégetek, de találkozni sem lenne rossz. Na és itt kezdődik a probléma. Nem merek találkozni, ha arra gondolok, hogy találkozni kéne akkor görcsbe rándul a gyomrom és elkezdek félni. Tudom ez nem férfihoz méltó viselkedés, de mégis ez van. Mi van ha nem tetszek neki? Ha nem tart olyannak mint amilyennek megismert?

Hogy lehetne ezt leküzdeni?


2014. nov. 6. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
ezt magadban kell eldöntened, magadban kell ezen változtatni :) próbálj meg közeledben lévő lányokkal is beszélgetni minr barát, nem feltétlen csajozós szándékkal :)
2014. nov. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt próbálom és gyakorlom. Egyébként vannak lány barátaim.
2014. nov. 6. 14:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak belevágni nehéz. Kérjél randit. Biztosan halálra izgulod majd előtte magad, de csak amíg nem találkoztok. Utólag belátod majd, megérte az a pár liter adrenalin.
2014. nov. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ne csak találkozni hívjam el? Közöljem hogy randit szeretnék?
2014. nov. 6. 14:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Az első lépés, a telefonálás netes beszélgetés után.Ha az stimmel és láttatok egymásról fotókat,akkor TALÁLKOZNI KELL.


Ne fossál.

2014. nov. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi az eddigi tanácsokat
2014. nov. 6. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!