Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ebben a helyzetben? Lehet ezt egyáltalán kapcsolatnak nevezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

29 éves férfi vagyok, a párom 30. Mindketten dolgozunk, sajnos én külföldön, de 2-3 hetente járok haza hozzá. 5 éve vagyunk együtt. Már szó volt esküvőről, gyerekekről, családi házról. Ezért is jöttem külföldre, hogy ezekre mielőbb sor kerüljön.

Múlt hétvégén nem tudtam őt elérni, a telefon kikapcsolva, neten (fb, skype, viber) semmi válasz.

Amikor végre elérhetővé vált, közölte, hogy elvetette a gyereket. Leesett az állam ettől! Azt sem mondta, hogy várandós. És ezt nem kéne megbeszélni a másikkal? Nagyon ideges lettem, hiszen azért hajtok itt néha napi 16 órát, hogy boldogok legyünk minél többen. Egyébként azt is hallottam munkatársamtól, hogy ha valaki abortuszt csináltat, akkor utána nagy a valószínűsége, hogy nem lehet gyerek.

Kérdeztem, miért csinálta? Mert fiatalnak érzi magát, mert ebbe a pici lakásba nem kell gyerek, mert túl jó munkahelye van, és ilyen szerencsétlen válaszokat adott. Normális? :(

És mint írtam, terveztük a családot. Utoljára február környékén beszéltünk róla, amikor elvittem wellnessezni, hogy melyik környéken élünk majd, hány gyerek lesz, stb.

Nem értem. Egyszerűen nem értem.

Azóta nem is nagyon beszélek vele, egyszerűen nem tudok mit mondani..


2016. ápr. 17. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Talált más pasit míg te görnyedeztél.
2016. ápr. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Megbeszélhette volna veled, illetve a védekezés 2 ember feladata, ha még nem akartok gyereket.

Attól, hogy volt egy abortusza, még ugyanannyi az esély rá, hogy terhes lesz legközelebb. Manapság alig van ebben a korosztályban olyan nő, akinek még nem volt.

A ti helyzetetekben én sem vállaltam volna gyereket, ha 2-3 hetente jársz haza, az olyan, mintha egyedül nevelné.

2016. ápr. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gyanítom az otthoni dugópajtitól, esetleg egy rövid kalandból lett a gyerek (2-3 hét hosszú idő ám!) - szóval jobbnak találta, ha ürügyet talál arra, hogy elvetesse a babát, mivel esélyes, hogy Kiderült volna ez a "kis" botlása.
2016. ápr. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezt a külföldön dolgozok mint az állat azért hogy majd egyszer ne kelljen nélkülöznünk dumát én is megkajáltam....soha többet. Én szinte minden hétvégén hazajártam, de ez sem volt elég, az exem talált egy másik férfit és szépen lassan átpártolt hozzá. De azt zokszó nélkül tűrte, hogy heti 200 eurót adtam neki, hogy ne unatkozzon míg egyedül van.

Hiába mondod azt, hogy mindketten családban gondolkoztok, ha a párod előnybe részesítette a karrierjét a megfogant gyerek életével szemben...itt valami nem stimmel. Hozott egy döntést, amit Neked el kell fogadnod, bár illet volna értesítenie az abortusz előtt. Hazánkban a Nőknek kizárólagos joga van rendelkeznie a gyerek felől, még értesítési kötelezettsége sincs mint más országokban...azt csinál amit akar a gyerekével.

A helyedben elgondolkoznék azon, hogy mennyire fontos a család és a gyerek számodra, mert ha ez motivál, akkor semmi keresnivalótok nincs egymás mellet. Búcsúzz el békében és ne költsd feleslegesen a nehezen megkeresett pénzedet egy olyan Nőre aki ember számban sem vesz!!!!

38F

2016. ápr. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Biztos vagyok benne, hogy nincs neki senki. Semmi jelét nem mutatta. Nem titkolózik, látom, hogy kivel beszélget, úgy hagyja a telefont, face-t, mindent. Minden nap beszélünk, vagyis néha éjjel, nem nappal.

Hát ha mondta volna, hogy nem szeretne gyereket, akkor nem jöttem volna ki ilyen messzire, az tuti.

Sajnálom utolsó, ahogy jártál. Pedig 1 hetet azért ki lehet bírni igazán. Az hogy még pénzelted is és így ezt tette, hát ahhoz már pofa kell.. :(

2016. ápr. 17. 15:23
 6/9 anonim ***** válasza:

Annyiban igazad van, hogy megbeszélhette volna veled.


De azt nincs jogod megszabni, hogy ő hogy döntsön erről. Ő szüli meg a gyereket, neki kell felnevelnie, te akármikor leléphetsz. Ezek szerint még nem érzi úgy, hogy eljött az ideje. Ha pedig nem akar még gyereket, akkor nem érdemes erőltetni. Egyikőtöknek se lenne jó, a gyereket beleértve.

2016. ápr. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az a baj,hogy xarnak sem néz a csaj.

Ez egy fontos döntés,közös jövőt terveztek,meg kellett volna beszélnie veled.

Feltéve,ha tényleg nem valami dugópajtitól van.

Gondolkozz el ezen a kapcsolaton.

2016. ápr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Folyamatosan azt teszem, vagyis gondolkozom, hogy mi legyen.

Amúgy az nagyon igazságtalan, hogy ha a nő gondol egyet, akkor csak úgy elvetetheti. Szerintem ebben 2 embernek kéne dönteni.. na jó, vannak egyedi esetek persze.

Tudja, hogy nem hagynám el őt soha, úgyhogy ezzel sem lehet gond.

2016. ápr. 17. 15:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor viszont érdemes lenne leülnötök és átbeszélnetek mindent. Hogy miért nem szólt a babáról, miért döntött egyedül (szerintem ez egy undorító húzás volt), és azt is, hogy mi a terve neki és neked a jövőt tekintően.
2016. ápr. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!