Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sorsi31 kérdése:

Keressem vagy sem a pasit?

Figyelt kérdés
Sziasztok!ki mit tenne olyankor,ha több hónapja tartó ismerkedés,találkozó napi kontakt után a pasi aki előző este fel akart hívni,csak később reagáltam írja,h.nem jó később..mondom majd hívsz...na egy fél nap már eltelt,se üzenet se semmi..pedig ilyen még soha nem volt..írjak én?v.várjam?meddig?

2017. márc. 19. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Bár csak érteném azt, amit leírtál... ha aggódsz, hívd fel, hogy mi van vele, mert nem tudod hányadán álltok.
2017. márc. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Zavaros volt bocsánat..szóval kérdezte üzenetben hívhat e telefonon,én később válaszoltam,h.igen..akkor már neki nem volt jó,írta,h.később...azóta se üzenet,se semmi..ez az este volt
2017. márc. 19. 15:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor egyszerűen közbejött neki valami, nem tud biztosat mondani. Nyugodtan kérdezd meg, hogy mi a helyzet arra. De ha lesz ideje, neked meg türelmed, akkor tuti keres.
2017. márc. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de te hány évesen teszel fel egy ilyen kérdést?

Sztem aki felnőttnek gondolja magát (a kategória erre utal), az cselekszik, nem a másikra vár :)

2017. márc. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg... több hónapja tartó "ismerkedés"...? Bocs, az milyen? Dugópajtiság? Vagy nem értem, mert felnőtt emberek ezért jobbára elköteleződnek kapcsolatban, nem csak hónapokig "ismerkednek". Hacsak a férfi be nem eteti ezt a nőnek...
2017. márc. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!