Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi időt töltöttetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időt töltöttetek a párotokkal amikor pár hónapos-egy éves kapcsolatban voltatok?

Figyelt kérdés

Mennyi együttalvás volt hetente? Hány találkozó?

Ha esetleg nincs párotok mennyit tartotok ideálisnak?



2017. márc. 21. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi két hónap után összeköltöztünk, mivel nem lett volna értelme két albérletet fizetni, amikir úgyis mindig nála voltam. Szóval elég sokat, de nem első kapcsolat volt egyikünk sem, illetve nem is voltunk már tinik.
2017. márc. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi is ket honap utan koltoztunk ossze, nekem volt alberlet, a parom meg otthonrol jott hozzam, mert o is kb mindig nalam volt amugy is, heti egyszer ment haza kb. Kb az elso 2-3 het volt csak olyan, hogy nem aludtunk egyutt minden nap, csak talalkoztunk estenkent a varosban es ezek utan neha nalam aludt.
2017. márc. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi másfél éve vagyunk együtt, majdnem minden nap együtt alszunk. Egyszer nála, egyszer meg nálam.
2017. márc. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első találkozás után, gyakorlatilag, amikor csak lehetett. Mondjuk úgy, napi szinten.
2017. márc. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi 8 hónapja vagyunk együtt napi szinten találkozunk.Szerintem ahol legalább hetente egyszer nem találkoznak az nem is lesz működőképes.

20/L és 16/F

2017. márc. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8ho tavkapcs,2-3hetente talalkozas egy hetvegere,8honap alatt 2 "nyaralas", utana osszekoltozes,7/7egyuttalvas,szabadidonk nagy reszet igyekszunk egyutt tolteni.
2017. márc. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3 hét után összeköltöztünk. Nekem alap h naponta találkozzunk.
2017. márc. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%

"3 hét után összeköltöztünk."


Az nem semmi :D Pár év múlva a mai rohanó világ már ott fog tartani, hogy 3 hét múlva teherbe esik a csaj és a 9 hónap terhesség lerövidül 3 hónapra :D Vicc ami a mai világban megy :D

2017. márc. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fél évig csk cset, majdnem fél évig havi maximum 6 nap együtt töltött idő (1000km), aztán költöztem hozzá.
2017. márc. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!