Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem ezt a bizonytalans...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt a bizonytalanságot vele kapcsolatban, miért nem tudok megnyugodni?

Figyelt kérdés

Kezdem onnan, hogy a pasim és én távkapcsolatban élünk pár hónapja csupán.

Eddig egyszer sikerült találkozni, áprilisban megyek újra. Amikor nála voltam, a hazautazásom előtti napon azt mondta, szeretne velem maradni, ha valóban ilyen vagyok, mint ebben a pár napban, mert ez neki tökéletes. Mikor hazajöttem, akkor kezdtünk el neten beszélgetni arról, mikor tudnánk véglegesen együtt lenni, ha minden passzol. Viszont amíg én konkrétan tudom, hogy június végétől már tudnék menni, addig ő nagyvonalakban beszél az egészről, bár lehet, hogy csak beképzelem, mert mindig elmondja, hogy mennyire szeret. Viszont jó lenne azt érezni, hogy ő is kicsit jobban keresi a lehetőségeinket. Eddig csak annyit mondott, hogy vizsgázzak le itthon, meg keressek kint munkát, valamint hogy odaadja majd a kocsiját kint.:-) Tegnap pedig a családi hátteremet kérdezgette, szüleim kapcsolatát, hogy az neki fontos, mit hozok otthonról. Amúgy vicces, hogy kettőnk közül pont ő az, akinek már volt házassága, és van egy gyereke is.


Mi a véleményetek, a következő személyes találkozásig várjak, vagy rákérdezzek most, és derüljön ki, ha nem ugyanazt várjuk a kapcsolattól?

Köszönöm.


2017. márc. 15. 15:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kapcsolatban vagytok, és egyszer talalkoztatok... megis mi a jo istent varjon vagy tervezzen veled, amikor joforman alig ismer?
2017. márc. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Szeretném Veled megosztani a saját hozzáállásomat. Én sosem kezdtem, és nem is kezdenék bele távkapcsolatba. Mint te is írtad, eddig még csak 1-szer találkoztatok. Ez nagyon kevés. Nem tudjátok rendesen megismerni egymást. Hidd el, az internet és a személyes ismerkedés teljesen más.

Mindenképp kérdezz rá most, hogy mit vár el ettől a kapcsolattól. Aztán személyesen is.

Mennyi a korkülönbség köztetek?

2017. márc. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez már most elég halottnak tűnik...
2017. márc. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.


#2:


7 év a javára.

Én éltem már távkapcsolatban, egy kínlódás volt. Szóval van némi tapasztalatom.

Most ezt mindenképp szeretném lerövidíteni, ha nem vagyok neki annyira fontos, ne bonyolítsuk egymás életét feleslegesen.

2017. márc. 15. 16:18
 5/12 A kérdező kommentje:

#3:

Mire gondolsz pontosan?

2017. márc. 15. 16:24
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, pontosan ez az amit nem lehet par honap netes beszelgetesbol meg 1-2 talalkozasbol kideriteni, hogy "eleg fontos vagy neki", hiszen hiaba "eltek" kapcsolatban meg kedvelitek egymast, meg eleg hosszu ideig csak idegenek lesztek egymasnak. Amig ez a szakasz le nem cseng, hiaba varsz barmit is.
2017. márc. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Akkor várjak türelmesen, vagy mit tanácsoltok?

Elriasztani sem szeretném, hogy ennyire nyílt lapokkal játszom.

Azt mondta, hogy vár rám és bízzak benne. Csak már most érzem, hogy nehéz így nélküle és értelmetlen.

2017. márc. 15. 16:48
 8/12 anonim ***** válasza:
Vegyetek ki szabit. Ő is, te is, meg töltsetek egy-két hosszú hétvégét együtt és ki fog derülni.
2017. márc. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem varjal picit, igen. Ismerjetek meg egymast, legyenek kozos elmenyeitek. Pl. en magam is tavkapcsolatban elek 3+ ezer kmrel, 3-4 hetente talalkozunk, de megis pont emiatt sokkal tobb elmenyunk van egyutt mint azzal a parommal, akivel 3 evig egyutt voltam es szo szerint a szomszed telepulesen lakott. Pont a tavolsag miatt minden talalkozasunk alkalmara talalunk valami uj csinalni valot. Pl. kozosen elmenni egy uj varosba, muzeumba, orszagba stb. ezeket tervezni pedig tok jo akkor, amikor epp nem vagyunk egyutt. Felesleges sietni es rogton az egyuttelest meg a komolyabb dolgokat tervezni atugorva ezzel a legjobb reszeket. Ugye ha itthon randiznal valakivel se allnal neki a "Mit akarsz kettonkkel? Majustol osszekoltozunk? Vagy inkabb ne huzzuk egymas idejet!" a cimu mondokaval. A tavkapcsolat ugyanez. A tav alapvetoen nem valtoztatja meg a "jatekszabalyokat", hanem epp ellenkezoleg ebben rejlik egy tavkapcsolat nehezsege, hiszen esetenkent sokkal tobbet kell feladnod a masikert, mintha a szomszedban elne (de megsem lehetsz rogton biztos hogy meg fogja-e erni, vagy hogy o az, akit eddig kerestel). Plane ha mas orszagba, nyelvbe, kulturaba koltozesrol van szo. Ez az "otthoni" felnek hatalmas felelosseg, hiszen csak o lesz ott neked, neki kell mindenrol gondoskodnia elsosorban. Egy felidegenert ezt bevallalni nem lehet rogton, hiaba kedvelitek egymast. Ido kell, ennyi a lenyeg.

Hany evesek vagytok, ha szabad kerdeznem?:) A parod kulfoldi? Melyik orszagban elnetek? A nyelvet beszeled?

2017. márc. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Második vagyok! Akkor a korkülönbség nem olyan sok. Igen, sajnos a távkapcsolat tényleg csak kínlódás. (Legalábbis eddig csak azt hallottam). A hozzáállásod jó, hiszen ha nem vagy fontos, és aligha lesz belőletek valami, akkor jobb befejezni és más kapcsolatot keresni. Semmiképp ne erőltessétek, mert annak nincs értelme!
2017. márc. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!