Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális a hozzáállásom, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális a hozzáállásom, vagy türelmetlen vagyok ebben az új kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Pár hónapja (kb.2) kezdtünk el közeledni egymáshoz egyik ismerösömmel neten keresztül. Ezen a héten pedig sikerült összehozni az elsö olyan találkozást, ami az érzelmekröl szólt, meglátogattam külföldön és eltöltöttünk pár csodás napot együtt. A vége felé csak nagyvonalakban beszéltünk arról, hogyan és mikor tudunk legközelebb találkozni, valamint rákérdezett, hogy kimennék-e majd hozzá végleg. Természetesen igent mondtam, mivel szeretem. Mégis az a gondom, hogy hazajöttem, és rettenetesen hiányzik, enni alig tudok. Már egy nappal a hazautazásom után felvetettem, hogy találkozzunk áprilisban, amikor neki is jó. Nem szeretnék nagyon nyomulósnak tünni, hogy én forszírozom a következö talit, csak szeretném, ha lenne egy idöpont, amit lehet várni, nemcsak a bizonytalanság.

Távkapcsolatban élök, hogy alakult ez nálatok?


2017. márc. 11. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:
54%

Először is picit lassíts mindenképpen. 2 hónapja "közeledtek", egyszer találkoztatok, de már végleg más országba költöznél miatta, meg szerelmes vagy. Ezzel nagyon meg tudja magát égetni az ember (mondom ezt úgy, hogy közel 2 éve x ezer kilométerrel párkapcsolatban élünk, de még így sem merném biztosra azt mondani, hogy "igen, hopp, mindent eldobok érted, és boldogan élünk, míg meg nem halunk", mert egy csomó dolog közbejöhet a kultúrsokktól kezdve azon át, hogy nem tudsz mit csinálni egy idegen országban, ahol még talán a nyelvet sem beszéled stb.). Ha komolyan terveztek, akkor az úgyis ki fog alakulni, úgyis fogtok beszélgetni, hogy "na, drágám, most tök olcsó a repjegy, ráérsz kitalálni egy dátumot?", és egy idő után lesz ennek ritmusa (bár, a hiány akkor sem múlik el, bár nekem mindig rögtön jobb, ahogyan megjön a repjegy visszaigazoló email :D). A lényeg szerintem hogy ne siess el semmit, élvezd, hogy találkoztok, együtt lesztek, ilyesmi :).

Külföldi egyébként a párod? Melyik országról van szó a kérdésben?:)

2017. márc. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi #1.

Angliában él, nem magyar.

(Én is éltem már kint, beszélem a nyelvet.)


Azt elfelejtettem írni, hogy egyrészt ö is tolja felém az érzelmeit elég rendesen, azt mondja, mindig ilyen nöt keresett. Másrészt viszont érzek némi bizonytalanságot is, ezt nem tudom hova tenni.

2017. márc. 11. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!