Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem bír elpakolni maga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bír elpakolni maga után? Miért nekem kell mindig?

Figyelt kérdés

a barátom 23 én 18 éves vagyok.

Együtt lakunk és az lenne a problémám,hogy sose tesz maga után rendet és én egész nap pakolok,hiába szolok rá,hogy tegye el.Az ágyat sose teszi el,a ruháit ledobálja,a törölközöt is,a szemetet az ágyon,szönyegen,asztalon hadja,a mosatlant nem viszi a konyhába...és még sorolhatnám

mit tegyek,??


2010. máj. 11. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
takaríts..
2010. máj. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
vegyél egy ostort és mutasd meg h a nőket nem elnyomásra teremtették. nincs békés megoldás. akivel együtt laksz az egy tahó. nem való neked. nem is szeret. ha igen. akkor megtenné neked. és figyelne rád. többet éremelsz, és véghez is tudnéd vinni a kilépést a kapcsolatból. az ostor pedig tényleg hasznos. csak kisebb változatban. sikert!
2010. máj. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
proszivozni szokott egyedül semmi mást...
2010. máj. 11. 17:40
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
Ilyen a házasság! :-) Úgyhogy jobb ha hozzászoksz.
2010. máj. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
nem hozzászokni! és nem erre buzdítani a másikat! kilépés azonnal!
2010. máj. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Első: megkérdezni mennyivel járul hozzá a takarítónő fizetéséhez? Ha állja a cehhet fogadj fel egyet. Ha nem, közöld vele, hogy te utálsz koszban szarban élni, de nem vagy a takarítónője sem. Vagy szépen odafigyel arra, hogy rendet rakjon maga után, vagy visszamegy a mamához, vagy te mész vissza a mamához. Vagy tudomásul veszed, hogy egy ilyenbe szerettél bele és rakodsz, takarítasz.
2010. máj. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha nem 23 éves lenne a barátod, azt hinném, hogy rólam írtad a kérdést :D


Ami nálam bevált a páromnak: dicséret, ha csinálok valamit a leb@szás helyett.

2010. máj. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

hát elég gáz lehet egy ilyen pasival lakni együtt, az én barátom unalmában is takarítgat, mindenben segít önként és imád főzni... szóval tökéletes ellentéte.

amúgy szerintem ha nem akarsz takarítónőként élni a párod mellett, le kell ülnöd megbeszélni vele a dolgokat, hogy egy kapcsolatban mind a két félnek részt kell vennie az otthoni munkákban. Hogyha nem érti meg, akkor sajnos csak a szakítás marad.

2010. máj. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De porszívózni is csak azért szeret, mert biztos jobb a szívókája mint neked.
2010. máj. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!