Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit gondoltok a Spektrumon...

Mit gondoltok a Spektrumon sugárzott Fald fel Amerikát című műsorról? Ti is kipróbálnátok azokat mint az a fickó? akár hányszor nézem, mindig úgy megéhezek:-)

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ENgem mindig megdöbbentenek azok a hatalmas adagok, amiket megesznek. Nálunk két-két és fél adagra jönne ki ennyi kaja és még akkor is jóllaknánk :=). Nem csoda, hogy annyi túlsúlyos és elhízott ember él Amerikában.

De ettől függetlenül nekem is megkordul a gyomrom, amikor azt a sok kaját látom :=)

2010. júl. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem az is tetszik,hogy olyan remek,ínycsiklandozó ételek szerepelnek benne.Főleg a csípős ételeket szeretem:
2010. júl. 9. 23:03
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem az tűnt fel, hogy minden ételnek egyforma színe van: sárgás-barnás piros színű szósszal leöntve.

sztem nagyon undi, ahogy tömi magába az ételt, nem is rágja, csak nyeli. ha látom a műsort, mindig arra gondolok, mekkorákat finghat és böföghet utána. szerintem hosszútávon nem bírnánk így enni.

bocs, tudom, nem erre a válaszra számítottál, de ezt gondolom :))) engem megijesztenek ezek a mennyiségek. még a normál adag is a mi adagjaink 2-szerese, 3-szorosa.

2-3 kg pizzát megenni fél óra alatt, hogy legyen egy képed vhol?! ú, nekem ez nem meggyőző :))))

2010. júl. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Baromságnak tartom! Letesznek elé egy csomó kaját,annyit amennyit senki se lenne képes bezabálni,de azért versenyeztetik,hátha, mert az érdekes. Ilyen is csak az amerikaiknak juthat eszébe! Máshol éheznek, ő meg szórakozásból zabál, arról nem is beszélve h ez nagyon megviselheti a szervezetét, jól megdobja a koleszterin-és cukorszintjét,a vérnyomását, megterheli a gyomrát, szívét,beleit.
2010. júl. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!