Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak olyan beteg emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan beteg emberek akik soha nem dolgozták fel a szakítást és néha elmennek olyan helyekre, ahol együtt voltak a lánnyal, vagy vannak olyanok, akik akár ház közelébe is elmennek, vagy csak a településre, ahol lakik?

Figyelt kérdés
Itt most olyanra gondolok, hogy senki nincsen zaklatva, tehát az adott illető konkrétan mit sem tud, mit sem sejt. És nem is akarják zavarni, vagy a közelébe menni az illetőnek, mert tudják, hogy valahol lehet bűncselekmény lenne.

2017. márc. 20. 17:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Őszintén, igen én már gondolkodtam ezen, h elmegyek abba a faluba ahol az exem él, de persze olyan időben, h véletlenül se lásson meg. Elmennék arra amerre szoktunk járni, csak egy kis nosztalgiaképpen... :)
2017. márc. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Akkor te beteg vagy 77%. 😂
2017. márc. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2. éppen akartam írni, h szerintem ez nem betegség, de megelőztél :( :DDDD
2017. márc. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
" Ahova szoktunk járni" - ahova jártatok
2017. márc. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

3 éve dobott ki az exem, és soha nem dolgoztam fel.

Nem maradtunk barátok és nem is beszélünk egymással.

Ma már szerintem nem is érdekli, hogy létezem.


Az a baj, hogy anno pont az elcseszett születésnapomon jöttem vele össze és hát.. hamarosan jön a születésnapom.

És túl sokat jár rajta az agyam. Nem tudtam igazán elengedni soha. Bár volt egy félévem, mikor rohadtul nem érdekelt. De ismétlem, szülinap jön és így elég rossz érzés.


Tegnap előtt véletlenül láttam a pasijával, tényleg csak véletlenül, azt se tudtam, hogy ott van, ahol lakom, már mint hogy ott tartózkodott akkor.

Csak bátyámnak vettem fel egy levelet és amikor jönni akartam haza, ott ült az iskola előtt.


Néha át szoktam menni arra amerre lakik, de olyan időben, hogy véletlenül se lássam, vagy lásson.

A közelébe nem fogok menni, mert nem akarom én bántani..

Majd bántja az élet, ha kell... családja, apja miatt dobott el anno, de csak elkanászosodott. Meghalt az anyja és ellenem fordították.. pedig.. házat tudtam volna a feje felé adni.

2017. márc. 20. 18:00
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor így jártál..ez most már rajtad marad.😁😎
2017. márc. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát a házához semmiképp.

De volt, hogy elmentem egyedül oda ahová mondjuk ketten mentünk el kirándulni.

Egy ilyen kapcsolatom volt csak, baromi nehezen fogadtam el h vége.

2017. márc. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igazából egy hülye kis pcsa, mert nem tudom, hogy miért érdekel. Jó, felnőtt kategóriába írtam, de a lány 18 éves lesz. És hát... eléggé elszaladt vele a ló..

Nem tanul, leszarja, mai napig betudok lépni az online naplójába, szerettem és megjegyeztem, akkor mikor megadta.

4 tantárgyból bukás, állandóan a csavargáson jár az esze és konkrétan menekülni akar otthonról.

Ráadásul mindjárt jönne a nagy vizsgája... ha jól tudom, csak 3 éves suli volt.

De leszarja nagy ívbe.


Én is csak a hülyéket tudtam kifogni és normális ember meg nem is érdekel. Mert valahol én se vagyok az.

2017. márc. 20. 18:05
 9/12 A kérdező kommentje:

Amúgy házhoz én se megyek, mert nem akarom, hogy meglássanak. Nekem végem is lenne mint a botnak, ha házig mennék.

Amikor meghalt az anyja 45 évesen (amit szerintem úgy adtak elő a lánynak és ezért is gyűlöl a mai napig, hogy valahol közöm volt a halálához)...

Apja amúgy is utált, pedig az egyetlen ép eszű ember voltam, aki foglalkozott is a jövőjével, senki mást nem érdekelt és szerintem nem is érdekli őket. Csak kihasználják.

Szóval visszatérve, házig nem mennék.

2017. márc. 20. 18:08
 10/12 A kérdező kommentje:

Az lemaradt, rendőrségi ügyem lett vele, nem dolgoztam fel, hogy ott hagyott és picit zaklattam akkoriban.

De akkor tényleg kerestem a társaságát.

Ma már rá se írnék. Kellene a szarnak..

2017. márc. 20. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!