Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar valójában?

Figyelt kérdés

Együtt voltam egy sráccal 2 és fél évig tartott a dolog, de nagyon sok olyan dolog történt, amire nem szántunk elég időt, hogy megbeszéljük.

Én úgy éreztem ő volt az igazi, ő is ugyanezt mondta nekem,de a kapcsolat utolsó pár hónapja már erőltetett volt, nem az jött, amit akartunk és ami az elején volt, és ez mindkettőnknek fájt.


Hónapok teltek el a szakításunk óta, nagyon csúnya vége lett, letiltott fb-ról, én még találkozni akartam, hogy megbeszéljük, de ő nem volt hajlandó.


El se tudtam képzelni hogy lesz ilyen, de feloldotta a letiltást és írt messengeren, hogy " Jó lenne, ha vissza adnád azt a pulóvert, amit nálad hagytam még anno, mert nagyon szeretem."


Én meg felhívtam, de csak a pulcsiról kérdezett, aztán megbeszéltük, hogy majd talizunk és visszaadom.


Szerintetek mi van e mögött?


(mert szerintem ha a pulcsi kell neki dob egy sms-t, nem bajlódik a fb-al.)


de kíváncsi vagyok rátok. :)


köszi.


23l 27f



2017. márc. 22. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm..."dob egy sms-t".

Mit gondolsz a számodat nem törölte ki? :D

Nekem is vannak pulóvereim, amiket semmilyen körülmények között nem hagynám el.

2017. márc. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A pulcsiját.
2017. márc. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Majd kiderül.
2017. márc. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
" megbeszéltük, hogy majd talizunk és visszaadom. " - szerintem pont ennyi.
2017. márc. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!