Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha olyan párom van, aki mindenkinek meg akar felelni, akkor honnan tudjam, hogy ismerem-e valójában?

Figyelt kérdés

Életem nagy dilemmája...

Barátokkal sokszor jártam már így, hogy nagyon egyetértettünk, megörültem, hogy végre egy lelki társ, aztán szembesültem vele, hogy mindenkinek azt mondja az illető, amit az hallani akar...

Nos a párom is egy ilyen ember. Néha ledöbbenek dolgokon, már többször ferdített a valóságon, félremagyarázta, holott pontosan tudtam, hogy mi az igazság (nem megcsalásról van szó). Gyerekkori barátaitól is tudom, hogy ott is sokat füllentett a jó viszony megőrzéséért.

Nagyon szeretik az emberek pont emiatt, hogy mindenkivel olyan, amilyet az elvár. (lányok is nagyon szeretik, de csak barátnak, nem volt túl sikeres a nőknél)

Elég ellentétes oldalait is láttam már és fogalmam sincs melyik ő.


Mostanában ezen gondolkozom, hogy mégis honnan tudhatnám, hogy milyen valójában? Lehetséges, hogy nekem is csak egy képet mutat. Annak pedig nem lesz jó vége hosszú távon.


Valakinek hasonló tapasztalata?



#kaméleon #megfelelési kényszer #megismerés #ellentétes személyiségjegyek
2016. jún. 8. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Utálom az ilyen embereket. Nem kellene ilyem pasi.
2016. jún. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Erre mondják, hogy kétszínű, vagy köpönyegforgató. Nos ez táplálkozhat önbizalomhiányból, szeretetéhségből, megfelelési kényszerből. Nem tudom mióta vagytok együtt, de ha nem tudod kiismerni, mert feléd sem mutatja az őszinte énjét, én nem lennék vele. Bizalmatlanságra nem lehet kapcsolatot alapozni. Ezek szerint azt sem tudod biztosan, hogy szeret-e.
2016. jún. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Több éve együtt vagyunk. De kezdetben nem gondoltam, hogy ilyen.

Viszont egyre nyilvánvalóbb a beteges megfelelési kényszer mindenki felé. Igazából figyelmeztettek mielőtt összejöttünk hogy túlságosan simulékony, de nem tapasztaltam ezt az elején igazából.

Nem szeretnék csalódni benne, bár már sikerült egyszer.

Az ilyen emberek egyáltalán magukat ismerik? Vagy ők se tudják a sok színészkedés után hogy kicsodák?

2016. jún. 8. 16:46
 4/4 anonim válasza:
tuti mérleg a horoszkópja
2016. dec. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!