Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem, mutatt be a barátjá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem, mutatt be a barátjának? Pedig azt mondja, hosszú távon tervez velem! Vagy pedig a tervek, azok csak tervek maradnak?

Figyelt kérdés
A párommal több mint egy éve együtt vagyunk, de nem élünk együtt , minden szabadidőnket együtt töltjük ! Én már mindenkinek bemutattam, aki fontos nekem ! Ő még a legjobb barátjának nem mutattot be ! Beszélt a barátjának rólam , nekem is beszélt a barátjáról. Mutatott rólam képeket, barátja mondta csinos csaj vagyok, ebből gondolva szégyellni nem szégyelhet, ha mutogat. A barátja, már mondta neki vigyen el hozzájuk de eddig nem tette. Azt mondja,biztos nem lenne szimpatikus a barátja, nem érezném jól magam. Szerintetek miért nem akkar be mutatni ? Lehet , hogy nem gondolja komolyan a kapcsolatunkat ? Vagy van valami amiről jobb ha nem tudok ? Egyetlen egy barátja van ,azt sem ismerem ! Senkit nem ismerek az ismerősei közül! Csak azt tudom , amit ő elmond meg mutat magából. Lehet,szakítanom kellenne, nem meg várni , hogy ő szakítson ? Ti mit tennétek, mire gondolnátok ? Válaszotokat nagyon köszönöm !

2017. márc. 23. 07:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Húú basszus. Ugye tudod, hogy katasztrofális a helyesírásod és a vesszőket is teljesen rosszul használod! Ez így olvashatatlan.
2017. márc. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csaladjat, testvereit stb. ismered? Nekik bemutatott?
2017. márc. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nincs testvére családja! Egyedül van, tán még rokona sincs, vagyis nem tudok róla.
2017. márc. 23. 08:26
 4/11 A kérdező kommentje:
Senkinek sem mutatott be, másik városban él.
2017. márc. 23. 08:27
 5/11 A kérdező kommentje:
Egy gyárban dolgozik, de arról sem mond semmit. Hiába kérdezem. Annyit mond a munkájáról nem akar beszélni.
2017. márc. 23. 08:31
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek a faszinak meg van melletted egy-ket szabadido partnere.
2017. márc. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hazas, vagy van masik noje melletted.


Hogy a kerdesre is valaszoljak : nem, nem gondolja komolyan a kapcsolatotokat. Vagyis azt amirol te azt hiszed, hogy kapcsolat.


Plane ugy, hogy nem egy varosban eltek. Hany hetente talalkoztok?


Mert azt ugy konnyu, hogy hetvegente amikor epp nalad van, akkor a masik varosban azt mondja az epp ott aktualis nojenek, hogy most elmegy ezt-azt intezni valahova...


Ha meg csak hetkozben talalkoztok, akkor meg sokkal valoszinubb, hogy feleseg vagy elettars van a kepben otthon, akinek be van adva valami uzleti ut egy masik varosba.


Mondjuk ha en egy ev alatt kb ennyit tudnek a baratomrol mont te, akkor mar reg nem lenne a baratom.


Nekem gyanus lenne, de azert par dolgot meg nem art tudni.

1. Te voltal mar nala? Gondolom mindig o megy hozzad nem?

2. Mennyivel elotte szervezitek a randikat? Te tudod hol lakik? Elofordult mar, hogy veletlenul meglepted a lakhelyen?

3. Azt tudod melyik gyarban dolgozik, vagy azt sem?

4. Milyen gyakran talalkoztok, mennyi ideig tartanak a kozos programok?


Nekem volt egy haverom aki ezt jatszotta el altalaban parhuzamosan tobb lannyal.

Kulfoldon dolgozott, ahol volt egy csaja.

Egy masik varosban ahova neha hazajart, volt egy masik (o meg volt gyozodve, hogy o az elso szamu). O mondjuk volt parszor a pasija kulfoldi lakasan, sot nyaralni is mentek egyutt, a gyanus az lett neki, hogy a pasi soha nem akarta felvinni Pestre.

Es Pesten neha fenn volt a szuleinel ahol volt neki egy harmadik, akit meg a masik ket helyre nem volt hajlando elvinni.


A veletlen ugy hozta, hogy en mindharomnak be lettem mutatva, igy nekem nagyon kellemetlen volt a helyzet, mert a masodik csajt meg kifejezetten kedveltem is.


Evekig tartott, mig a csajok rajottek hogy mi a helyzet. Szoval ha nalam egy pasi titkolozik ilyen szinten, az eleve gyanus. De feltekenykedni nem fogok, max kiugrsztani a nyulat a bokorbol, es ha gyanus hogy atvag, akkor repul...

2017. márc. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Illetoleg tervezhet hosszu tavra : egy szeretoi kapcsolat vagy dugopajtisag is lehet hosszu tavu. Azzal, hogy ezt igy mondta, meg nem igert semmit.

Ha elkezdett volna konkretan gyereket, csaladot, osszekoltozest, kozos eletet igerni, akkor igen. Akkor valoban "atvagott", hiszen igert valamit.

Igy csak "jotekonyan" elhallgatott dolgokat, vagyis vegulis igazat mondott, meg ha mem is a teljes igazsagot. A komoly kapcsolatra ebbol a mondatbol senmi nem utal, azt csak te lattad bele...

2017. márc. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1. Nagyon katasztrofális ez az iromány, megfájdult a fejem mire elolvastam.

2. Szerintem van melletted barátnője/felesége, ezért nem beszél semmiről és nem mutat be senkinek.

2017. márc. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ebből minden lehet, kérdező, csak hosszú távú kapcsolat nem. A pasi nem őszinte hozzád, ezt a vak is látja.
2017. márc. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!