Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki akarok vele békülni, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki akarok vele békülni, de nem érdekli?

Figyelt kérdés

A vőlegényemmel összevesztünk. Többször is volt már hasonló helyzet de most azt érzem hogy nagyon távol van tőlem...


Volt egy munkahelyi hosszúhétvégi kiruccanáson, és alig beszéltünk közben. Én nem hívtam, mert nem akartam zavarni, de őt egyáltalán nem érdekelte, hogy mi van velem.


A 2. napon sem hívott, pedig balesetet szenvedtem. Aztán küldtem neki egy sms-t hogy jól vagyok, ne aggódjon, erre visszaírta hogy oké....

a 3-4. napon borászatokba jártak meg fürdőbe és egyszer sem hívott, hogy mi van velem, vagy hogy hogy vagyok.


Aztán persze berágtam rá, hogy nem hiszem el hogy nem volt 2 perce telefonálni..

semmit nem mondott rá


Az eszem azt mondja, hogy dobjam ki úgy hogy a lába se érje a földet, a szívem pedig ki akar békülni.


5 napja volt a vitánk, azóta egyszer sem keresett.


2017. márc. 23. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem megunta, hogy a labat nem teheti odebb, mert rogton jon a csesztetes, es igy inkabb elengedte a dolgot.
2017. márc. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Nem akarlak megbántani, de szerintem megcsalt.. és ne akarj békülni. Nem érdekled, nem keres? Kell még a válasz, ami ott van benned is?

Hány éves vagy?

2017. márc. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Azért, ha egy férfinak 4 napig eszébe sem jut felhívni a menyasszonyát az elég gáz.

Kérdező, nekem nagyon úgy tűnik, hogy ő már inkább menekülne a kapcsolatból, de nem akarom a falat az ördögre festeni.

2017. márc. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Nem inkább nem akarom az ördögöt a falra festeni? XDDD
2017. márc. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Miért vannak ilyen emberi lények, mint az első válaszoló?


Kettes! Én is gondoltam erre, bár nem szoktam féltékenykedni. Szerintem egyáltalán nem is érdeklem :) Már letettem a gyűrűjét is és néhány cuccát becsomagoltam. Attól, hogy az ember szerelmes, attól nem szabad hülyének lennie, ugye?


A baleset óta annyira másképp látom a helyzetet. Totál megviselt, még szerencse, hogy vannak körülöttem barátok, akikre támaszkodhatok!

2017. márc. 23. 19:51
 6/10 A kérdező kommentje:
25 évesek vagyunk mindketten
2017. márc. 23. 19:52
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

4#

Az nem hangzik olyan jól. :)

2017. márc. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a fenébe. Ne foglalkozz vele.
2017. márc. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nezd a jo oldalat. Meg most derult ki, hogy milyen ember valojaban, nem pedig hazassag alatt.

Fel a fejjel, elvezd az eleted es mosolyogj sokat, vki biztos var rad. :)

2017. márc. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kolosszus22 ***** válasza:
100%
Igen, ez tipikus jele annak, hogy neki ez a kapcsolat már inkább teher és nem érdekled már túlzottan...ráadásul azt írtad már többször volt h összeveszésetek, és kibékültetek. Lehet most nem kellene, ez a jele annak, hogy nem kellene erőltetni azt ami nem megy...
2017. márc. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!