Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, hogy megváltozzon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy megváltozzon?

Figyelt kérdés

Személyi edzőként dolgoztam, körülvettek a kidolgozott testű csajok volt is barátnőm közülük.

A mostani barátnőm a konditerem közelébe sem megy de tökéletes az alakja!

A folyamatos féltékenykedése miatt ott hagytam a munkám és más pályára léptem!

Ennek ellenére, ha rá merek nézni egy olyan nőre már megy a balhé, hozzáteszem nem nyál csorgatva nézem max rápillantok (szakmailag is nézhetem ex személyi edző lévén) de már ezt sem teszem mert tudom oltári nagy vita lesz és mert megbántani sem akarom mert szeretem! Ha én észre sem veszem ő már kiszúrja és teszi a megjegyzéseket " ott van egy fitness qva, biztos megdugnád"

1 éve vagyunk együtt és idegtépő ez a folyamatos hisztizés! Mit javasoltok? Nagyon szép lány, ne irjátok, hogy kicsi az önbizalma mert nem az! Folyamatosan dícsérem de ez sem hat!


2017. márc. 24. 18:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennek egyutt olyannal, aki ilyen becsmerlo helyzetekbe hoz, de a szeretett szakmat sem hagynam ott csak azert, mert a kedves agybeteg, es minden mozgo dologra feltekeny, mikozben feljogositva erzi magat az ilyesfajta megnyilvanulasokra.
2017. márc. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
85%
De, sajnos azt kell írnom, hogy kevés az önbizalma. Az önbecsülés nem mindig függ össze a külső adottságokkal. Te hiába változtatsz, neki kell saját magával rendben lennie és nem rajtad letöltenie azt, ami magában zavarja.
2017. márc. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmit! Hagyd ott, mert soha nem fog megváltozni.

Nőként írom, ez a nő megaláz téged és verbálisan bántalmaz, gyanúsítgat.

Ehhez nincs joga!


Az is abszurd, hogy miatta otthagytad a pályád, normális ember támogatja a párját, nem visszahúzza.


Felháborító, amit művel.

2017. márc. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%
En is feltekeny voltam, kb egy ev utan lecsitult bennem, miutan meggyozodtem arrol, hogy nincs miert aggodnom. O is le fog nyugodni idovel. Dicserd ot, ajnarozd es ne nezz senkire. Ez a recept. Es akkor nem lesz oka hisztizni.
2017. márc. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De hát nem nézek senkire! Még is beszólogat! Na erre mi a recept?
2017. márc. 24. 18:44
 6/11 Lazy Lover ***** válasza:
100%
semmi se tudsz tenni menekülj ez 1 féltékeny hárpia
2017. márc. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő maga nem akar ezen változtatni, akkor te tehetsz bármit, a helyzet ugyanez marad.
2017. márc. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nem tudsz semmit tenni, hogy megvaltozzon, csupan annyit, hogy leulsz vele egy komoly elbeszelgetesre

ha onmagatol nem akar megvaltozni es ez a viselkedese teged zavar, akkor hagyd ott, mert kutyabol nem lesz szalonna es igy abszolut ki kell zarnod az eletedbol minden not, aki nem a baratnod vagy az anyad, mert mindenkire ilyen feltekeny lesz

szerintem ez beteges


hidd el nekem, hogy sokkal kellemesebb egy olyan kapcsolatban elni, ahol nincs feltekenykedes es ahol egy jo popsi lattan nem harapjak le a fejed, sot, en, mint lany, szoktam felhivni a parom figyelmet a cicikre/popsikra ha o epp nem veszi eszre


nem vagyok leszbikus de a szep az nekem is tettszik, ahogy megbamulunk egy szep kocsit vagy egy erdekes epuletet, ugy egy csajt is siman meg lehet nezni, nem fogok rogton arra gondolni, hogy meg is akarja dugni...es plane nem kezdek ezen hisztizni


szerintem gaz az ilyen baratno :(

2017. márc. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy szép, nem jelenti azt, hogy nagy az önbizalma. Az önbizalom kérdése sok egyébtől is függ. Például, ha korábbi kapcsolataiban megcsalták. Ilyen esetről nem tudsz?
2017. márc. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 kolosszus22 ***** válasza:

Semmit nem tudsz tenni, hogy megváltozzon...komoly gondok vannak ennek a csajnak a fejében, menekülj inkább amilyen gyorsan csak tudsz! Elviselhetetlen, élhetetlen az élet egy ilyen önértékelési zavaros hisztérika mellett! Az meg egyenesen abszurd, hogy még a munkádat amit szerettél is otthagytad a hisztijei miatt.

29F

2017. márc. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!