Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is járt már ilyen kellemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is járt már ilyen kellemetlen helyzetben? :S

Figyelt kérdés
Barátnőm ma eléggé összeveszett az anyukájával, ezért át is hívtam magamhoz, h picit megnyugtassam őt. Odabújt szorosan hozzám és elkezdte mesélni, h mi történt, szegény még el is sírta magát :S Mivel az ölembe ült ezért kéretlenül is erekcióm lett az érintésétől. Akkor lett probléma amikor ezt észrevette... teljesen kiakadt, h ilyenkor is csak a sexre tudok gondolni, amikor ő komolyan szeretne velem beszélgetni, mert teljesen fel van zaklatva :S Próbáltam megmagyarázni, h semmi ilyen szándékom nem volt, beszélgetni akartam csak vele,de nagyon gyorsan elviharzott :P Hogyan tudnám kimagyarázni magam ebből a kínos szituból ? :S
2010. máj. 11. 21:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Hú, ez aztán tényleg szerencsétlen szitu. Persze teljesen igazad van, nem tehetsz róla, csak az a baj, hogy a lányok egy része nincs tisztában azzal, hogy azt a szervet nem lehet teljes mértékben tudatosan kontrollálni... Azt se tudom, most mit lehetne csinálni, mert ha legközelebbi talikor meg elkezdesz neki orvosi szakvéleményeket előhúzva magyarázkodni, az megint hogy néz már ki... :S
2010. máj. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Már az is baj, ha feláll?!
2010. máj. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
azok a lányok akik azt válaszolták hogy hülye a barátnőd, tévednek... szerintem inkább csak tapasztalatlan... ezért hiszi azt, h csak akkor áll fel, ha a szexre gondolsz, h ezt lehet kontrollálni, stb... próbáld felhívni és megkérni h találkozzatok és beszéljétek ezt emg személyesen, ha nem hajlandó, akkor írj myvipen, vagy e-mailt, vagy bármit... és próbáld neki elmagyarázni (de ne úgy h azt higyje h hülyének nézed), hogy eszedbe sem jutott a szex, egyszerűen csak attól állt fel h az öledbe ült, nem tudatos dolog volt, szereted és nem vagy ilyen tapló (valószínűleg ő sem ilyennek ismert meg stb)... beszélj/írj a szívedből, tudod:)
2010. máj. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
a lányok nem tudják, hogy ez tudattalan dolog
2010. máj. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Majd elmeséled hogy mi volt?:)
2010. máj. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Szerencsére megbeszéltük a dolgot, bocsánatot is kért tőlem, azt mondta sajnálja, csak nagyon zaklatott volt :P Ja és a poén :D Engesztelésül elég hevesen megcsókolt, amitől rendesen beindultam, erre megkérdeztem tőle, h „remélem most nem akarsz itt hagyni” :D Akkor elég hangosan felnevettünk :D
2010. máj. 12. 14:56
 17/19 anonim ***** válasza:
semmibaj
2010. máj. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
jaaj ez jóó:D:D örülök hogy minden rendbe jött ;)
2010. máj. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
köszi szépen, aranyos vagy :)
2010. máj. 12. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!