Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tévő legyek? Hogyan hozzuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? Hogyan hozzuk rendbe, hogyan hozzuk vissza a szenvedélyt ami az elején volt, úgy hogy ne a múltban éljünk?

Figyelt kérdés
5 éve vagyok együtt jelenlegi párommal,mind a ketten egyetemisták vagyunk,elsőèvesek.1 èven belül már a második nagyobb vitánk volt.Attól fèltem,hogy mi voltunk egymásnak az első nagy szerelem,ès hogy majd leakar cserèlni.Azt mondta èn vagyok a legjobb barátja,a lelki társa,ès mással ezt nem tudná kialakítani,hogy az èlete rèsze vagyok,szeret,de hiányzik a szenvedèly.Szeret flörtölni más csajokkal,hogy ne csak az èn figyelmem kapja meg,de fèlek,hogy elveszítem,megpróbálok mindent megtenni,hogy ne kelljen más neki,de úgy èrzi sok neki,amit adok.Nagyon aggódok ha sok időt külön vagyunk,pl egy hetet ,hogy mást talal helyettem.
2017. márc. 26. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Pedig lehet,hogy az lenne a megoldás,hogy külön töltötök egy időt, felfüggesztitek a kapcsolatotokat és átgondoljátok,hogy érdemes-e folytatni.

Nagyon fiatalok vagytok, viták ugyan mindig lesznek, de alapjaiban kell,hogy stabil legyen egy kapcsolat amire a későbbiekben házasságot, közös jövő építhettek.

Ne csak a megszokás tartson össze Benneteket.


A barátságotok megmaradhat ha nem maradtok kapcsolatban akkor is.

2017. márc. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Blablabla...te vagy a lelkitarsam - ertsd: maradj meg stabilpuncinak, akkor is, ha kozbe szanaszet alazlak. Blablabla... nem tudom massal elkepzelni az eletemet, ertsd: ha nem talalok jobbat, azok kozul a csajok kozul, akikkel alazlak, akkor vegul is te is megteszed, jol elvagyunk evek ota.
2017. márc. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!