Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, nektek erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, megpróbálom röviden leírni. Van férjem, és most egy kicsit aggódom, mert az egyik közösségi portálon az egyik zenei csoportban megosztott egy zenét (Ossián - Keresem őt) Meghallgattam,és arra a következtetésre jutottam, hogy titokban keresheti a régi szerelmét akibe nagyon szerelmes volt annakidején. Ez a lány elhagyta őt, amit ő évekig nem hevert ki. Félek tőle, hogy titokban még mindig őrá vágyik,és örülne ha megtalálná.Hozzáteszem házvásárlás előtt állunk, és nem szeretnék meglepetést. Megkérdeztem tőle miért osztott meg ilyen zenét, de erre teljesen semleges választ kaptam. Nyilván nem mondaná meg, hogy milyen célból osztott meg ilyen szerelmes zenét. Amúgy a kapcsolatunk elviekben rendben van. Fogalmam sincs ha azt a lányt visszakaphatná e, elhagyna e érte. Szerintetek én reagálom túl? Annyira rosszul érzem magam, miután meghallgattam a zenét :( Köszönöm előre is a válaszokat

2017. márc. 26. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
túlreagálod. pasiként mondom. az ossian meg szar, ez külön gyengíti a dolgot:)
2017. márc. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Tehát az egész azzal kezdődött, hogy megosztott egy zenét amit szeret és... ennyi.

Az a véleményem erről, hogy ne agyalj annyit.

2017. márc. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, igazatok van. Talán tényleg én agyalok túl sokat feleslegesen :( Köszönöm, és ment nektek a zöld kezecske :)
2017. márc. 26. 20:44
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a valószínűbb, hogy ezt túlgondoltad kicsit. De mi van, ha igazad van? :)
2017. márc. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%

Én mindenesetre erősen javaslom számodra, hogy kukkants az asztal alá most, hogy eszi a párod a "töttöttkáposztát", mert egy idegen nő térdel a lábai előtt. Ez egész biztos. ;)


És most kapaszkodj meg: a nő fején.... egy fejhallgató van!!! El se merem mondani számorra, épp melyik zeneszámot hallgatja...


Igen... IGEN! AZT!

"A duá - a diá, ha pici, ha nagy

Nincsen a világon szebb, mint a...

.

.

.

...cici!"

2017. márc. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Nem Omen- Keresem a zene inkább?:) Amúgy meg én inkább azon gondolkodnék el a helyedben ,hogy miért élek együtt olyan férfival és miért tervezek vele házat venni, ha nem vagyok 100%-ig biztos benne,hogy nem hagy el egy adandó alkalommal más miatt...Nem lehet rettegve leélni egy életet.. Javaslom az őszinte kommunikációt..

24L

2017. márc. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mivel régi nagy szerelemről van szó igy meglehet hogy kitörölni a szívéből nem tudja a lànyt mêly nyomot hagyott benne erre tudok következtetni!Sztem beszéld meg vele a dolgot és ha semmi olyat nem mond megerősítésként hogy most már veled tervezek a làny csak egy emlék marad akkor hagyd lépj le !
2017. márc. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!