Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem borzasztóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem borzasztóan önző a párom?

Figyelt kérdés

Én 18 vagyok, ő pedig 28. Én még suliba járok, ő már dolgozik. Az az érdekes helyzet állt elő, hogy ő, a barátom a szomszédban lakik. Ezért elvileg nem nehéz találkoznunk.

4 hónapja vagyunk együtt. 2 hónapig minden ment rendesen. Írogattunk minden nap, beszélgettünk személyesen többnyire hétvégén. 2 hónapja feküdtünk le először. Konkrétan onnantól kezdve jött az elő, hogy már nem elég neki, ha hétvégén találkozunk (hétvége=péntek estétől vasárnap estig nekem akármikor jó volt).

Nem is azzal van a baj, hogy akar hét közben is találkozni. A gond az, hogy ő fél 10-kor ér haza. Én meg 5-kor kelek. Ha én 10-kor még randira megyek, akkor tuti, hogy éjfél előtt nem érek haza. Neki könnyű, mert 9-re jár dolgozni. De én így alig tudok pihenni. Ha neki jó lenne a délután, akkor nem lenne gond. Nem arról van szó, hogy 9-kor én lefekszem. De akkor még készülődni, stb... Volt, hogy felhívtam és mondtam neki, hogy nem megyek át. Teljesen kiborult, aztán meg azzal magyarázta, hogy sajnálja, de nem bírja ki, hogy egész héten nem lát.

Azt is mondtam neki, hogy néha nem lehetne azt, hogy mondjuk felhív és beszélgetünk. Erre kiröhögött. Nem vagyok lelkizős, de azért mégis!


Mielőtt írnátok, nem az első barátom, tehát nem az van, hogy kötöm magam hozzá, mert azt sem tudom milyen más férfivel. Érdekes, mert ennek ellenére azt érzem, hogy szeret. Mivel vegyem rá, hogy értsen meg engem is?



2017. márc. 28. 00:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
Mi a francot kell készülődni arra, hogy találkozol a barátoddal?
2017. márc. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Értem az álláspontod, de a szomszédból való telefonálásra én is csak röhögtem volna. Mert ha telefonon tudsz velem csicseregni, akkor találkozni is tudnál. Ha nem, akkor telefonálgatni sem volna időd és arra gondolnék, hogy vagy "fáj a fejed" vagy az ábrázatomra nem vagy kíváncsi. Ha nem lennél következetlen, gondolom, jobban kezelné ő is a helyzetet.

30/f

2017. márc. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Krukutyán Levente ***** válasza:
100%
Nem 1 -es, a holnapi házit kell megcsinálni meg bepakolni a könyveket neki.
2017. márc. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%

Mielőtt találkoztok, az előtt nem tudnál lepihenni egy pár órára? Így be lehetne iktatni mondjuk hétözben is két talit.

Vagy menjen ő hozzátok át 1-2 órára.

2017. márc. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Fish1 ***** válasza:
100%
Valahol megértem a srácot, főleg hogy a szomszédban laktok. Még csak utazni sem kell, vagy hasonló. Egy komolyabbra forduló kapcsolatnál szerintem is kevés az, ha csak 7végén találkoztok. Szerintem itt egy olyan megoldást keressetek, ami mind a kettőtöknek jó, és egyikőtök se szív emiatt.
2017. márc. 28. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Csak szerintem tini pàrkapcsolatok kategória? :)
2017. márc. 28. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Valahol megértem a készülődős részt, én sem úgy megyek randira, ahogy éppen felkelek az ágyból vagy otthon döglöm.


De ha felnőttek vagytok, és csak egymáshoz mentek át, nehogy már tonna sminket és partirucit kelljen feldobni beszárított frizurával. Vagy mi telik olyan sok időbe, ami a készülődést illeti?


Megoldást kell találnotok, heti 1 találkozó kevés. VAGY töltsétek együtt az egész hétvégét.


Sokan - köztük én is - boldog lennék, ha a szomszédban lakna a barátom, de sajnos egyszeri találkozásra elmegy 3 órám utazással. Becsüld meg a helyzeted. ;)

2017. márc. 28. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Hagyjuk a hisztit. A pasi mindjárt 30 keressen egy felnőtt nőt, a csaj meg tanuljon. Nevetséges.
2017. márc. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Missi_Key ***** válasza:
53%

Sûrûbben akar dugni...

Mondd meg neki hogy 5kor kelsz...

2017. márc. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Szergej55 ***** válasza:
Igen.
2017. márc. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!