Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék könnyebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék könnyebben továbblépni? Másnak is voltak ennyire beteges gondolatai? Mennyi ideig reménykedtetek, hogy visszajön a másik? Szeretnék tanácsokat.

Figyelt kérdés

Köszönöm annak, aki elolvassa!


Pár hete szakítottunk a párommal, engem hagytak el. Lány vagyok. Nem vagyunk tizenévesek. Sokat veszekedtünk, amit már nehezen viselt, de közben nagyon szerettük egymást, legalábbis én biztosan.Igazából már nem is értem, hogy tudtunk baromságokon sokszor összekapni. Nem volt konkrét szakítás, csak úgy odamondta hevesen egy ilyennél, aztán miután mindenki hazament, én megkerestem levélben, hogy most mi volt ez az egész, mert párszor már volt hasonló példa egy-egy balhénál, leírtam, hogy szeretem, de szeretném, ha válaszolna, oldjuk meg, ezúttal tényleg, ne csak mondjuk. Nem kaptam választ, ahogy azóta sem,eltelt 4 hét, nem tudok róla semmit, csak azt,hogy a közösségi oldala ugyanúgy van,mint a kapcsolat alatt, a státusztól elkezdve. Ezt sem értem, sűrűn jár fel, de már nem akarok óvodásnak tűnni, hogy vegye le, csak ez engem megvezet, nem értem miért csinálja, ha nem is keres.

Én már megszüntettem minden internetes fiókot, mert így csak rosszabb, azt reméltem, hogy a kezdeti felszabadulást, majd felváltja az, hogy hiányzom, mivel állítása szerint szeretett, ezt a végén is mondta.


Szerintetek ez nem lehetséges,hazudott volna? Nincs olyan, hogy a férfinak nincs más közben, és visszajön mégis, csak gondolkodik? Mennyi ideig vártatok?Normális, hogy rosszul vagyok, ha arra gondolok sokszor, hogy mikor lesz más neki? Velünk kapcsolatban csak a jó dolgok jutnak eszembe, hiába erőltetem meg magam. Mivel tudnék enyhíteni a fájdalmon? Már voltam szórakozni, barátokkal stb,semmi nem segít. Félek, hogy nem fogok hozzá hasonlót találni,mert már tapasztaltam az életben, ezért is vártam vissza,mert alapból nagyon hasonlóak voltunk, szerintem emiatt is veszekedtünk annyit. Rá se ismerek, nagyon rosszul esik, eppen ezért nem haragot érzek még így sem, csak fáj. Más férfi szóba se jöhet, rá se tudok nézni másra a csalódástól, vele is úgy jöttem össze, hogy évekig nem volt senkim, pedig nem vagyok egy elveszett ember semmilyen téren,de nem találtam olyat,aki megfelelne belsőre.


Köszönöm.



2017. márc. 28. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Az idő majd rendet tesz a fejedben.

Egy biztos ha ennyit és ilyen szinten veszekedtetek akkor nem vagytok egymáshoz valók. Hiába is próbálod elhitetni magaddal.


Én is régen évekig egyedül voltam, most újra egyedül, és biztos megint évekig. Én is nehezen találok olyat aki megfelelne.

De ugyanazt a hibát nem követem el... és nem sírok olyan után akivel nem működött...

2017. márc. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Át tudom érezni a helyzeted abból a szempontból, hogy akit nagyon szeretek férfi, úgy tűnik nem lehet az enyém, nem teljesedik be a szerelmünk. És nekem is nagyon fáj, én is nagyon nehezen találok szerelmet, és nagyon megörültem neki, amikor még is. Annyi biztos, hogy idővel minden erős érzés csillapodik, a kérdés, hogy addig hogy lehet túlélni...mert annyit tudj, hogy nem végtelen a fájdalom, egyre halványul. Szerintem jól teszed ha kibeszéled magadvból a fájdalmat (akár nekem is írhatsz privátban, szívesen beszélgetek), illetve jót tesz, ha megpróbálsz kicsit lazítani, utazni (nem kell sok pénz hozzá), kirándulni, felfedezni a természet szépségeit. Vannak egyébként nagyon jó kiránduló csoportok, ott sok nevetés, beszélgetés van, és még ha rossz is a kedved, annál jobb, mintha otthon ülsz és ölöd magad rossz gondolatokkal! Remélem nem utasítod el rögtön amiket írtam. Mert azt nem fogod tudni befolyásolni, hogy ő hogyan dönt, és az is lehet, hogy a kapcsolatotok nem is olyan tökéletes mint így a távlatokból tűnik neked..
2017. márc. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Könnyen nem tudsz továbblépni.

Kevesebbet agyalj rajta, ne nézegesd a fb profilját.

Egy szakítás után én se változtattam semmit, mert volt valami irracionális kis remény, hogy hátha...de inkább meg azért mert nem tartottam közügynek.

Élj, dolgozz, barátkozz, ilyesmik.

2017. márc. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi valaszokat, ha valaki tud meg tippet ezeken kivul, az erdekelne.


Sajnos azert, mert nehezen valasztok,es talalok part magamnak, nem leszek konnyu helyzetben meg akkor sem, ha lezarul bennem is ez az egesz, pont a tapasztalat miatt nem tudok mar hinni abban, hogy van mèg eselyem rajta kivul jobb emberrel talalkozni. Nagyon nehez manapsag normalis ferfit talalni.


Az is eleg rossz, hogy ra se ismerek, nem gondoltam volna, hogy nem lehet ezt normalisan rendezni, csak annyit kertem, hogy mondja el ujra, ha ez most tenyleg a vege. Ez szimpla gyavasag lenne, vagy letezik, hogy nyitva hagyja a kerdest, de egyelore probal kilepni? Nem tudom feltetelezni rola, hogy mas lenne helyettem,a kozossegi hulyeseg miatt sem, eleg nehez lenne egy olyan profillal. Vagy lehet csak sajnalatbol hagyta ugy? Szerintem nem szep dolog tobb hetig eltetni a masikban a remenyt ezzel is, ha latja, hogy szenvedek. Nem tapasztaltam meg ilyen csalodast, hogy ennyi ideje azt se tudom mi van vele, hogy azt mondta meg a vegen is, hogy szeret a veszekedesek ellenere is, de besokallt,mert szerinte ez nem valtozik. Mindkettonknek jobban oda kellett volna figyelnie par dologra. Hogy lehet, hogy szeret allitolag, es megis "nemán" elhagy? Honnan tudom mikor kell elengedni vegleg?

2017. márc. 28. 19:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért nem egy jellemhős.. annyit kimondhatna, hogy vége.
2017. márc. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!