Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm féltékeny ha akaratom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm féltékeny ha akaratom ellenére rámmosoly egy másik nő, pedig nem én provokálom őket! Beszéltem vele, de hiába. Mit lehet még tenni?

Figyelt kérdés

Mindenre féltékeny. Pl. ma majdnem rácsapódott az ajtó egy csajra én meg ott álltam és megfogtam gyorsan. Mosollyal köszönte meg, én meg olyan vagyok, hogyha bárki rámmosolyog akkor visszamosolygok én is (legyen az akár férfi). Barátnőm kitalálta hogy ez flörtölés volt, blablabla ... mindig ezt csinálja. Ha az utcán jön egy csaj és megnéz, az is az én hibám (pedig legtöbbször észre se veszem, nem keresem a tekintetüket)


Már beszéltem vele, de nem használ. Hogyan tovább?


2017. febr. 28. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, vagy leszokik róla és elkezd bízni benned, vagy szakíts vele, mert nem fog változni.
2017. febr. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy!Az ilyen csak roszabb lesz.Tuti!Főleg ha már beszeltel vele es semmit nem használ.Nwm a fog.34(N)
2017. febr. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyet inkabb pasikrol hallottam,de notol is ugyan olyan gaz ez a viselkedes.Meg tennek egy probat a megbeszelesre,ha nem valtozik szakitanek.
2017. febr. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
Legyél csúnyább és akkor ez nem fog előfordulni.
2017. febr. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A batátnőm is ilyen. Még a filmekre is beszólogat hogy tetszik a csaj. Egy agybetegség az egész. :)
2017. márc. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!