Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Maradnának egy olyan kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradnának egy olyan kapcsolatban ahol a másik fél fel sem ajánlja a segítséget egy nehéz időszakban?

Figyelt kérdés
A családom tönkretett, évekig kihasznált. Pszichésen és anyagilag is belerokkantam. Négy éve vagyok egy férfival, aki látja mit tesznek velem és igazat ad nekik. Emberileg és anyagilag sem számíthatok rá, fel sem ajánlotta a segítségét. Ha arra sem számíthatok akivel négy évig vagyok együtt (kb.senkire sem) akkor érdemes vele maradni?

2017. márc. 1. 12:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan nem. Az ilyen ember nem a parod, maximum a dugopartnered.
2017. márc. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Nem. De kérdés az, hogy 4 éven át ezt miért most jött elő? Rossz család, és párt is szerencsétlenül választasz...
2017. márc. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
59%

miért nekik ad igazat? máshogy látja a dolgot, de mi okból?

miről van szó?


24F

2017. márc. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
0%
Én azt gondolom, hogy egy felnőtt ember nem várhatja el egy másik felnőtt embertől, hogy "ajánlja fel" a segítségét. Ha pontosan és egyértelműen megfogalmazod, hogy miben igényled a segítségét és elutasítja, az más kérdés, akkor joggal jelentheted ki, hogy nem számíthatsz rá. De azt ne várd, hogy magától ajánljon fel bármit!
2017. márc. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
59%
Az a kerdes hogy mivel ért egyet pontosan,mert azt elfelejtetted leírni.Mámint pontosan.Mert ha "olyan" a probléma amivel nem ért egyet,ami a te pszichés( vagy tök mindgy mi is) problemaddal kapcsolatos.Akkor ne haragudj ha a parom ha nem,ha imádom hanem realitve hulyeseg mellett nem állok ki.És ugye nem automatikus az irasodbol hogy a család előtt mondta h nincs igazad vagy négyszemközt.Mert ha négyszemközt akkor az őszintek vagyunk egymással is a parkapcsolat része.Csak h nézzük a masik felét is.
2017. márc. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
59%
A masik meg hogy segítséget kérek és nem arra várok hogy hátha valaki felajánlja.(5-ös)
2017. márc. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Ő maga is látja milyen nehéz helyzetben vagyok, másoknak egyértelmű lenne hogy segítenek ebből kimászni. Szerinte maradjak ebbe a helyzetbe igy a közelébe lehetek és vele. Nem vagyok beteg.
2017. márc. 1. 12:27
 8/25 anonim ***** válasza:
Ez kezd ijesztoen hangzani. En elmenekulnek ebbol a kapcsolatbol minel hamarabb.
2017. márc. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
De mi a problémád pontosan??
2017. márc. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne természetes egy felnőtt kapcsolatban, hogy segítik egymást a felek? :D


Én elhagynám, aki nem figyel rám

21/L

2017. márc. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!