Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! A bizonytalanság át tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! A bizonytalanság át tud fordulni bennetek a másik fél iránt?

Figyelt kérdés

Ha egy kapcsolat elején egy nő vergődik, mert szereti is a másikat, vonzódik is, de nem tudja eldönteni, hogy egy egész életet le tudna-e élni a másikkal, akkor ez át tud-e fordulni meggyőződéssé, vagy vagy nem?

Ha mindeközben azt éli át, hogy életében nem volt még ilyen bensőséges és intim kapcsolata senkivel, és nem érezte így szeretve és elfogadva magát, akkor miért bizonytalan a kapcsolatot illetően? (Különösen ha minden ember felé falakat épít magában és zárkózott.)


Különösen zárkózott, visszahúzódó, introvertált lányok, nők válaszára számítok. Köszönöm.


2017. márc. 28. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Akinek nem volt még bensőséges és intim kapcsolata senkivel, az úgy fél tőle, mint a tűztől. Tapasztalat. Én is ilyen voltam, pszichológus segítségével sikerült rajta változtatni, de évekbe telt.
2017. márc. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is ilyen voltam, mikor megismertem az ex-barátomat. Ő már az elején tervezett velem, nagyon is előre. Én meg persze megijedtem és menekülni akartam. Aztán hagytam magam sodródni az árral.. hogy majd lesz valami. Engem megijesztett azzal, hogy már családot tervezett velem, lakást, mindent. Gyakorlatilag már az öregkorunkat is ecsetelte. Gondolhatod, hogy őrlődtem, hogy ezzel most mit csináljak...meneküljek vagy maradjak. Azóta már nem vagyunk együtt, de sok mindenre megtanított az a kapcsolat. Nem kell rögtön elkötelezned magad, majd alakulnak a dolgok maguktól! Felesleges az a fal, azt csak magadnak építed, de attól nem tudsz fejlődni. Bontsd le! :)

2017. márc. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En is ilyen vagyok. Át tud fordulni, csak idő kell hozzá. Alig várom, hogy valaki lerombolja a falaimat :)
2017. márc. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem értem, a bizonytalanság hogy jön ide. Volt barátom már az első randinkon közölte, hogy hatalmas falak vannak körülöttem. De ezek a falak nem bizonytalanság, hanem bizalmatlanság miatt voltak. Én érzek különbséget a kettő között. Ahogy alakult a kapcsolat, kialakul a bizalom. Bizonytalanságot én sosem éreztem, extrém introvertált lány vagyok.
2017. márc. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!