Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert van ez? Masfel honapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van ez? Masfel honapja szakitottunk! Egyutt éltünkmasfel evet. én küldtem haza, mert képtelen volt változni bizonyos dolgokban!

Figyelt kérdés
Azota azt jatszuk mint a gyerekek!igazabol nemtudom hova tenni a dolgot!többször mondtam neki,hogy ne keressen mert túl akarok lépni!volt,hogy csunyán mondtam,volt hogy oszépen!eltelt 2 nap s ramirt,hívott!haza költözni nem akar!amit meg is mondott!ezert nem értem minek keres!????buta vagyok mert nem kellene hagynom hogy benne legyen az eletemben!!a kerdesem a kovetkezõ!miert csinálja ezt????nem tud elszakadni tõlem?szeret de vissza nem jon!nem békűl!élvezi a jovest menest es a fuggetlenseget!de mindig keres es ezt jatsza el!!koszonom.a valaszokat!!mi az oka ennek?????
2017. márc. 28. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
TE miért csinálod ezt? - az jobb kérdés.
2017. márc. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A buta vagy résszel ne haragudj, de muszáj egyetértenem 😃 van felelősséged a dologban


Ő pedig társfüggő. Úgy kötődik hozzád, mont egy csecsemő az anyjához. Beteges. Rosszul élte meg kicsiként a kötődést-elszakadást, helytelen minta rögzült neki, ezért kapcsolatai egészségtelenek lesznek, ragaszkodása beteges.

Ha majd eljut az agyáig, hogy nem tud közösségben működni, és változni szeretne, akkor meg fog javulni. Addig felesleges bármit csinálni.

2017. márc. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hétfőn beszéltünk utoljára!én nem keresem mert nem latom értelmét hisz megmondta nem költözik haza!!kedden este irt,hogy nagyon rátört a hiányom!nem írtam es nem reagaltam semmit!!aztan este irt egy jo ejszakat uzit is!ma reggel mar fel nyolckor hivott!!de nem vettem fel!!ugygondolom erezze azt,hogy velem nem jatszhat!es hagyok idot neki,hogy erezze a hianyomat!!nemtudom hogyan fog erre reagalni!szerintetek jol teszem,hogy magyarul lesz...om??annyi eselyt adam mar neki!!
2017. márc. 29. 09:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Szakítottatok, és kész.

Ha nem akar visszaköltözni és megváltozni abban, amit te elvársz, akkor ne gyerekeskedjen.

Ez nem lesz_rás, ez határozottság. Ne puhulj, mert megint oda juttok, amiért szakítottatok

2017. márc. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem puhulok!csak õ nem tudja mit akar!!õ 25 éves lány!en 33 éves!es ez nekem nem hianyzik!!szakitottunk igen!!akkor fogja fel es ne keressen!a keres akkor meg jojjon haza!!ilyen egyszerű!
2017. márc. 29. 10:09
 6/6 A kérdező kommentje:
De engem tovabbra is az foglalkoztat,hogy 25 eves lany letere miert viselkedik így??en ugylatom jatszadozni akar!hisz folyton ezt loki,hogy nem vagyunk egyutt,nem bekultem ki veled bla bla...ha talalkozunk ugyanugy csok,oleles,kezfogas,stb...ha eltelik 1-2 nap egybol keres,2 napig birja..utana egybol hiv,hogy latni akarlak,hogy vagyok...hianyzol szeretlek..nem ertem!
2017. márc. 29. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!