Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házasság után miért kényelmese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság után miért kényelmesednek el a férfiak?

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 10:38
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Nem csak a férfiak.


Láttál te már lelakott nőt, 10 év házasság, meg 2 gyerek után?

2010. máj. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 nielindi ***** válasza:
43%
mert a nö vezesse a háztartást, ö nevelje majd a gyereket, a pasi meg sörrel a kezében focimeccset néz.
2010. máj. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
A nők is elkényelmesednek. Nem borotválkoznak,nem mosnak hajat,stb,stb
2010. máj. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
mert akkor már megvan minden amit elakart érni, megvan a csaj aki fözzön és takarítson:D
2010. máj. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Azért mert férfiak és ők sem mindegyik!:)

Meg kell védjem az igényesebb nőtársaimat is magammal együtt mert nem minden nő lesz ám zsíros hajú,trampli dzsungelharcos házasság és gyerekszülés után!Én a mai napig rendszeresen tornázok,fodrászhoz járok,és szőrtelenítek is ha már így szóba került,csinosan öltözök csak azért hogy a páromnak tetszek így 36 évesen három gyerek után!:)

2010. máj. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Amikor mar megvan a hal, nem kell kukac a horogra! :)
2010. máj. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Kényelemből.
2010. máj. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%

Kedves 10:57!


10:43 vagyok


Légy büszke magadra és maradj ilyen!


Az én barátnőm is nagyon jó nő,törődik a külsejével,természetes neki.Ez inspirálegy férfit is h többet foglalkozzon magával és jól nézzen ki.


Voltam olyan kapcsolatban ahol a nő elkényelmesedett,és én meg nem. Amikor szóvá tettem akkor bunkó voltam persze.

Ebből tanultam,és soha többet nem állok szóba olyan nővel aki nem szőrtelen,mert gusztustalan(nekem).

2010. máj. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Házasság után miért kényelmesednek el a nők?
2010. máj. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!