Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hozzam újra lángba a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam újra lángba a kapcsolatunkat? Mi a baj?

Figyelt kérdés
Magy szerelemben voltunk a párommal, aki az utóbbi időben, úgy egy hónapja stílust változtatott, és már nem becsül, nem értékeli amit teszek érte. Mindig volt hozzám egy kedves szava, és most csak úgy hajítja felém a gondolatait, ha egyáltalán van mit mondania. Utoljára azt mondta, hogy ő szerinte a legkevésbé sem fontos az, amit én terveztem közös programra, mert van fontosabb dolgunk is. Megértette, hogy jót akartam, de kiderült nem gondolta át mit mond, és mivel megváltoztam, bunkó lettem így ő is átváltott. Megkérdeztem hogy miért mondta ezt, egyik viccemet félreértette, amikor kifiguráztam és nem szólt hogy megbántottam. Szóval ezért viselkedett így. De ezt nem tartom felnőtt gondolkodásnak. Szerettem volna ha minden visszakerül a régi rendszerbe, amikor még kedves volt és volt mindig mit mesélnie. Nehezen akarta megbeszélni, miután megmondtam, hogy szomorúvá tett azzal, hogy így beszél velem. De azt hinné az ember, hogy a megbeszélés után megölelik egymást a párok és este átölelik egymást... De nem így történt. Én már magyon vártam, hogy élőben is bocsánatot kérjek, amiért bunkónak tűntem, de ő azt mondta hagyjuk ezt. És kis beszélgetés után is érződött, hogy nagyon megbántottuk egymást. Aztán lesokkolt, mert szeretkezni akart! Nekem ez lett volna az utolsó amihez kedvem lett volna ezek után! Úgy érzem elhanyagol, és nem figyel rám eléggé, és akkor még vetkőzzek, mert ő ezt szeretné?! Megértette, hogy én miért nem szeretnék, és azzal elfordult és aludt. 1 órával később felkelt, és megkérdezte mit csinálok, mondtam hogy nem tudok aludni. Nagyon vágytam egy kedves szóra, egy szeretlekre, bármi kis arra utaló jelre, hogy azt mondja szeret és ő itt van nekem. De aludt tovább. Sírni tudtam volna... Nem szégyellem. 3 éve vagyunk együtt, soha semmi veszekedés, rossz szót nem vertünk a másik szájáoz, minden rendben volt, most meg mint akit kicserélték. Mit tudnék tenni, hogy újra kedves legyen velem? Hogy lássa ez így nem lesz jó, mert megbánt? Egy órája megkérdeztem mihez lenne kedve, mit csináljunk együtt, amíg itthon van, de annyit mondott, hogy nem tudhatja mit fog csinálni a jövőben. Azt mondtam nekem bármihez lenne kedvem, csak együtt legyünk. Erre ő elviccelte a dolgot, és komolytalan volt. Nem mutattam, hogy ezzel egy újabb csalódást húzott végig a szemem előtt és sajgott a szívem, hogy ezzel játszadozik. Lehet úgy tűnik felhúzom az egészet, de aki már átérezte, milyen az, amikor nincs megbecsülve, tudja, hogy cseppet sem túlzok. Köszönöm, akinek van egy-két kis segítség mit tehetnél a kapcsolatért!

2017. márc. 30. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Stílust vàltott lehet hogy van kiszemeltje vagy màr van valaki a képbe csam keresi az alkalmat hogy belédköthessen és aztàn szakitotok!Azt még megértem ha összevesztek és páróràig nem szol hozzàd nem mosolyog de hogy a nap végén semmi ölelés az is gyanus!
2017. márc. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Meg tudtuk beszélni és azóta minden olyan,mint régen.
2017. ápr. 4. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!