Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom legjobb barátja adott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom legjobb barátja adott egy szájrapuszit, elmondjam a páromnak?

Figyelt kérdés
Párom legjobb barátjával mindig nagyon jóban voltam, ő általa ismertem meg a páromat, mert régen pár hónapig együtt voltunk. Hétvégén elmentünk bulizni, és mikor a párom nem volt a közelben, a legjobb barátja megpróbált megcsókolni, de csak egy szájrapuszira futotta neki, mert időben ellöktem. Párom nagyon féltékeny típus, nem tudom elmondjam-e neki, vagy sem, mert a barátságukat nem szeretném tönkretenni, de ha a legjobb barátjától tudná meg, úgy érzem akkor megbízhatatlannak tartana. Nem tudom mit tegyek, tanácstalan vagyok. Ez egyáltalán megcsalásnak számít? Nagyon szeretem a páromat, 3 éve vagyunk együtt, és nem szeretném, ha ez éket verne közénk. Ha nem mondom el, akkor lelkiismeretfurdalásom lesz, de elmondani is félek. Mit tegyek?
2017. márc. 30. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Mondd el neki és kész! Nem kérdés.
2017. márc. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem te kezdemenyezted. Letisztaznam a haverral, hogy ez volt az elso es utolso ilyen, a kovetkezonel szolsz a parodnak. Utana o eldonti, mi a fontosabb neki, a baratsaguk, vagy hogy nyomuljon rad.
2017. márc. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én azt hiszem, inkább elmondanám, minthogy őrlődjek rajta.

Ha minden úgy történt, ahogy mondod, nincs oka nem bíznia benned a barátodnak. Az más kérdés, hogy mi lesz a barátságával, de a srác vállalta ezt a kockázatot, amikor próbálkozni kezdett.

2017. márc. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, akkor azt hiszem elmondom neki mindenképp ma. Bár nagyon izgulok, de szerintem is egy kapcsolatban ilyet nem lehet eltitkolni, ha azt akarjuk, hogy a bizalom megmaradjon. Már csak a beszélgetés utóhatásaitól rettegek. Ment a zöld kéz mindenkinek!
2017. márc. 30. 18:10
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Akaratod ellenére történt, te eltoltad, de sikerült neki egy szájra puszi. Nem megcsalás. Ha megerőszakolt volna az sem megcsalás. Ha te is akarod az a megcsalás.

30/f

2017. márc. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnéd hogy tönkremenjen a barátságuk? De most őszintén szerinted az barátság ahol az egyik fél a másik barátnőjét próbálja megcsókolni? Ez nagyon nem barátság... Úgyhogy mondd el az igazat
2017. márc. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
en biztos h elmondanam, nehogy bekavarjon. volt mar hasonloban reszem, es elmondtam, utana az egesz banda engem utalt, de addig ameddig vegul nem szakitottam az exemmel. egyedul az ex hitt nekem o latta is a beszelgetest,de senki mas... utana probaltam joba lenni a haverral, de belem kotott lepten nyomon. ha fontos neked a kapcsolatod, akkor mondd el mindenkepp. a masik a jelenlegi parom exe, az meg a parom legjobb baratjara ment ra, aki a parom huganak a volegenye. az se rossz mi? :D vannak am fereg emberek az egyszer biztos...
2017. márc. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Először is tuti hogy a haverral kéne tisztázni, hogy felejtse el bármi nemű közeledési erőfeszitéseit. Le kell tisztázni neki a határt.


Egy szájrapuszit (vagy próbálkozást egy csókra ez esetben) nem mondanék el, főleg, hogy eszed ágában nem volt viszonozni. Nem érzem én ezt olyan kardinális gondnak, hogy erre rámenjen egy barátság. Inkább beszéld meg a haverral, hogy ez mradjon kettőtök titka, szerintem ő sem szeretné, ha a legjobb barátja nekimenne.

2017. márc. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!