Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első évi járáskor nem alakul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első évi járáskor nem alakul ki erősebb kötődés a felek közt? Mi 1 évesek vagyunk a párommal.

Figyelt kérdés

Tegnap küldött sms-t és mondtam neki, hogy ugyanolyasmit írtál, mint 1 évvel ezelőtt, mintha azóta semmi sem változott volna. Erre ma megint küldött egy semmitmondó sms-t.

amikor összejöttünk, nem tudta eldönteni, hogy velem marad, vagy nem, komolyat akar vagy nem és mindig csak arról sms-eztünk, hogy mikor, hol tal.

van olyan, hogy érzelmileg valaki nem fejlődik sehova?

annak ellenére, hogy szóltam, ma miért ilyen érzéketlen megint az sms?


2010. máj. 12. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia. Van, akinél 1 hét, vagy akár 1 hónap alatt is kialakulhat a szerelem. Az én és a volt barátom esetében 1 év alatt le is csengett a nagy "lángolás".
2010. máj. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

akkor az én barátom olyan "lassú"?

vagy mit lehet ettől várni?

eltelnek úgy az évek, hogy ott vagyunk, mint az elején?

2010. máj. 12. 14:25
 3/8 anonim ***** válasza:
A barátod vagy olyan,aki nem tudja kimutatni az érzéseit vagy valóban nem érez semmit és azért van veled,hogy ne legyen egyedül.Sajnos mind a kettő elképzelhető.1 év alatt azért ki szokott alakulni a szerelem,ha nem,akkor jó eséllyel soha nem fog.Ezért ülj le vele és beszéld meg,hogy pontosan mit érez,hogy gondolja van így közös jövőtök?Ha azt mondja szeret,akkor értesd meg vele,hogy szükséged van arra,hogy ezt szavakkal is kifejezze.
2010. máj. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

érdekes eddig az összes kapcsolatában akkor ömlengett, ,meg velem is, ha a szakítás szélén álltak/unk vagy ha külön kell lenni pl.kint dolgozik

olyankor így szeret, meg úgy, amikor nincs semmi baj, együtt vagyunk, minden happy, akkor meg semmi

milyen szerelem ez?

2010. máj. 12. 15:15
 5/8 anonim válasza:

én nem szeretem az érzékeny pasikat. mi smsekben ugyanolyanokat írunk a kapcsolatunk elején. csak néha írjuk meg mondjuk, hogy szeretlek, inkább csak éreztetjük. én azt javasolom, hogy ne az smseiből próbáld meg leszűrni mit érez....mi másfél éve vagyunk együtt, pár hét alatt nagyon szerelmesek lettünk és vagyunk azóta is egyre inkább....csak a közösen eltöltött időben és az együtt átélt nehézségekben tudod mérni a kapcsolatotokat... azok megerősítik.... ha sírhatsz neki, végighallgat, veled örül, elkísér a kórházba mikor teljesen kész vagy, vagy elkísér vizsgázni.... ha ilyenek nincsenek köztetek, akkor van a baj...ha kitart melletted a bajban és érzed, hogy fontos vagy neki, akkor ne foglalkozz azzal, hogy nem vall szerelmet minden smsében, lehet, hogy nem olyan típus.....

19/L

2010. máj. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönet a válaszért

hát ha beteg vagyok és panaszkodom pl h fáj a hasam, csak húzza a száját

de majd próbálom a jó dolgokat keresni, meg észrevenni

2010. máj. 12. 17:09
 7/8 anonim válasza:

előző vagyok.

hát azon azért gondolkozz el, hogy jó-e neked ez a kapcsolat.....

az lenne azért a normális, ha panaszkodsz, hogy fáj a hasad, akkor megsimogatja, vagy kitalálja mitől lehet jobb....ha nekem valami bajom van, akkor a barátom ahogy tud segít. gyógyszert hoz, elvisz az orvoshoz (főleg, mert félek is...:D:D), simogat, masszíroz, megpróbál felvidítani.....meg persze én is.....

2010. máj. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

hogy a francba nem tudok kiábrándulni ilyen emberből, mint a barátom?

annyit de annyit szenvedek pedig a kétségektől

2010. máj. 13. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!