Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt barátnőm már 4 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barátnőm már 4 éve kidobott, de még nagyon sokat gondolok rá. Naponta nézegetem facebookon, máshonnan nem tudok róla, mert nem áll velem szóba. Most viszont letörölte magát. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért nézegetem nap mint nap,kíváncsiság vagy mert szeretem? Nem tudom kiverni a fejemből.Pedig van barátnőm. Az összes exemet meg meg nézegetem,de hogy ő eltűnt onnan,ahol az egy esélyem volt,h lássam, kiakadtam. Próbáltam már sokat keresni, írtam neki többször,semmire nem reagált.Kikészít,hogy nem néz semmibe.Én voltam a h@lye,elimerem,de ő volt belém szerelmes, felnézett rám,most meg közömbös vagyok? Nem értem, ha annyira szeretett, hogy tudott így kiábrándulni? Hogy láthatnám? Mit tegyek? NEM fogok így már tudni róla semmit. 29/F
2017. márc. 31. 18:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Eloszor is szakits szegeny baratnoddel.
2017. márc. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Minden barátnőm mellett érdekelt az ex, még Ő mellette is tartottam a kapcsolatot velük, vagy érdeklődtem,de nem ennyire,mint most.Most félek,hogy örökre elvesztettem.
2017. márc. 31. 18:14
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem valo neked kapcsolat amig nem tudsz tullepni az exen. Istenem, tiszta szanalmas ez a kerdes. Egeszseges emberek nem kemkednek az exeik utan XD
2017. márc. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy épp ezért mennek tönkre a kapcsolataid? Válassz a mostani, és a volt barátnőd közül.
2017. márc. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
3-as. Igen, mert ezen az oldalon mindenki jellemzően lelkileg egészséges aki segítséget kér :D
2017. márc. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Keress fel szakembert, mert nagyon nem normális, hogy 4 éve az exedet nézegeted.
2017. márc. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
Beteg vagy.
2017. márc. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

B*szki, te 29 éves vagy...


"felnézett rám,most meg közömbös vagyok? Nem értem, ha annyira szeretett, hogy tudott így kiábrándulni?"

És azóta már 4 év eltelt... Azóta meg kapcsolataid is vannak/voltak.


Neked kell tudni, mi a sz@rért nézegeted a majd fél évtizede elköszönt exe(i)det, de biztos, hogy nem normális. Azzal, hogy időnként ránéz az ember, szerintem nincs gond, de az tényleg a néha napja kategória, amit te csinálsz, hogy nap mint nap, már konkrétan beteges...


ÉS ha nem áll veled szóba, az nem véletlen, hanem mert ő így döntött. Mit tegyél? Fogadd el. ÉS talán foglalkozz inkább a jelenlegi pároddal, mert k*r*va gáz amit csinálsz, és sajnálhatja, hogy veled van épp. Pláne ha tudná, hogy utána vágyódsz.

Nincs valami mentális gond a képben?

2017. márc. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
A francnak neked barátnő, ha az exeiddel vagy elfoglalva. Beteges egy dolog. Úgysem tudod össze szedni őket egy hárembe.
2017. márc. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
El kéne felejtened végre.
2017. márc. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!