Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni olyan férfivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni olyan férfivel, aki nem akar orvoshoz menni?

Figyelt kérdés
Nem lényeges, hogy milyen problémával, de előfordulhat hogy daganatos elváltozás... Szóval egy ideje figyelem (ő le se fossa) és látom amit látok, sürgősen meg kéne mutatni orvosnak, orvos ismerős szerint is. Nézelődtem magánrendelők között, hogy hétfőn szépen elmegyünk, de erre máshogy osztották be, így maradt egy távoli időpont az sztk-ban, ami tényleg elég távoli, főleg, ha ne adj isten tényleg az aminek látszik... Gondoltam, következő szabadnapjára nézek magánorvost, az egyik ismerőse volt egy olcsónál, és szerettem volna, ha megkérdezi a nevét, mert én ilyet nem találtam. Erre kiosztott, hogy ne pörögjek már ezen, ő nem akar menni, jó lesz a távoli időpont is, régóta ott van már, nem érdekli az egész... Hirtelen dühömben le akartam venni róla a kezem, de aztán én érezzem rosszul magam ha tényleg komoly baja van? :( Mert akkor nagyon is számít az az 1-2 hónap is...
2017. ápr. 1. 00:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Semmit.
2017. ápr. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mondd már el mi az az elváltozás, így nem tudok válaszolni :/
2017. ápr. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Egy csúnya anyajegyről van szó...
2017. ápr. 1. 01:02
 4/17 anonim ***** válasza:
19%
Nem a problémát akarom alábecsülni, de nekem rengeteg anyajegyem van, és ebből legalább már tízet úgy szedtek le, hogy úristen rákgyanús. Én azonnal belementem minden műtétbe, természetesen biopszia, társaik, tudod hány volt ebből rosszindulatú? Egy se... Fontos, hogy járjon szűrésre, ez ok, én is járok fél évente, de ha az embernek kettőnél több anyajegye van, ráfogják egyből, hogy rák. Az orvosok is. Szóval valahol megértem, ha évek óta van egy anyajegye, és kicsit szkeptikus az azonnali halálával kapcsolatban. Mondd el, hogy téged megnyugtatna, ha minél előbb kiderülne, hogy nincs miért aggódni. Hátha így belemegy.
2017. ápr. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem hatja meg, mert én csak pattogok... :\

Remélem az lesz, ami veled volt, de ez nagyon sokat nőtt az utóbbi időben, és gyakorlatilag a melanóma összes tünetét mutatja, ami az egyik legagresszívebb rákfajta. Így szerintem természetes, hogy aggódNÉK ha szabadna. Amúgy szerintem jobb félni, mint megijedni alapon fontos megszabadulni a "gyanús" anyajegyektől. Lehet, hogy még nem rosszindulatú, de ha nagy, kiálló stb. hajlamos lehet rá. Ő soha nem volt szűrésen, ha évente 1x elmenne egy rossz szavam sem lenne. Neki is sok anyajegye van, ráadásul rengetegszer leégett életében, ami szintén veszélyessé teszi.

2017. ápr. 1. 01:23
 6/17 anonim ***** válasza:
Egyik volt mtàrsamnak is most szedték le remélem nàla csak esztétikai beavatkozàs miatt nem pedig vmi sulyos :(
2017. ápr. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

:(

Igazából az idegesít a legjobban, hogy egyáltalán nem veszi komolyan. Én órákat olvasok utána, keresek neki orvost, ő meg tesz rá magasról. Mintha zavarná, hogy valaki törődik vele. Bár olvastam azt is, hogy a férfiak jelentős százaléka a feleségük hatására megy el anyajegyszűrésre... Már értem, mire gondoltak.

2017. ápr. 1. 01:58
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy nem nemérdekli a dolog, hanem fél tőle és ezért odázza meg ezért nem akarja minél előbb kideríteni mi a gond. Én szépen elmondanám neki, hogy inkább örüljön, hogy van aki gondoskodik róla és aggódik érte és ha annyira biztos benne, hogy semmi komoly akkor derüljön ki minél hamarabb és ejthetitek az egész témát neki se kell hallgatni tovább, hogy "pattogsz".
2017. ápr. 1. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ahogy a 8. írja: beszélsz vele, hogy most elmegy dokihoz, te is csendben leszel, meg is nyugodhattok, ennyit megér.

Vagy hallgathat rinyálni, amíg az sztk-ba bejuttok, de egy szót ne szóljon, mert ő akarta.

Sajnos más nincs, mint szekírozni, hogy már csak azért elmenjen, hogy te leszállj róla. Nálunk más nem vált be.

2017. ápr. 1. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Természetesen fontos lenne minél hamarabb elmenni orvoshoz, mert az anyajegy megjelenése és növekedése nem csak rákra utalhat, hanem egyéb betegségekre is, amit csak kivizsgálással deríthetnek ki.

Nekem a teljesen hibátlan bőrömön jelent meg egy év alatt 8 anyajegy és kiderült, hogy cukorbeteg vagyok.

Hát ezért kell elmenni orvoshoz!

2017. ápr. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!