Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni olyan férfivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni olyan férfivel, aki nem akar orvoshoz menni?

Figyelt kérdés
Nem lényeges, hogy milyen problémával, de előfordulhat hogy daganatos elváltozás... Szóval egy ideje figyelem (ő le se fossa) és látom amit látok, sürgősen meg kéne mutatni orvosnak, orvos ismerős szerint is. Nézelődtem magánrendelők között, hogy hétfőn szépen elmegyünk, de erre máshogy osztották be, így maradt egy távoli időpont az sztk-ban, ami tényleg elég távoli, főleg, ha ne adj isten tényleg az aminek látszik... Gondoltam, következő szabadnapjára nézek magánorvost, az egyik ismerőse volt egy olcsónál, és szerettem volna, ha megkérdezi a nevét, mert én ilyet nem találtam. Erre kiosztott, hogy ne pörögjek már ezen, ő nem akar menni, jó lesz a távoli időpont is, régóta ott van már, nem érdekli az egész... Hirtelen dühömben le akartam venni róla a kezem, de aztán én érezzem rosszul magam ha tényleg komoly baja van? :( Mert akkor nagyon is számít az az 1-2 hónap is...
2017. ápr. 1. 00:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A válaszokat nem olvastam de:

A helyedben kérnék magánba időpontot, nem érdekelne mit mond. Inkább veszekedjen velem élve, minthogy elpatkoljon.


Apukám nem akart elmenni, de anyukámat ez nem nagyon érdekelte. Azóta 2 rákos elváltozást vettek le neki.


Apu egy volt munkatársát a felesége nem vitte el erőszakkal, mire orvoshoz ment késő lett és már rég meg is halt.

2017. ápr. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Semmit. Kb. 0,001% az esélye, hogy rák, te aggódod túl. Ennyi erővel az utcára se menj ki, mert ennyi esély ott is van rá, hogy halálra gázol egy autó.
2017. ápr. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Utolsó, nem igazán jó a hasonlatod. Ha az utcán egy részeg autós elüt a járdán, az ellen nem tudok mit tenni, de olyan betegségbe belehalni, ami szűrhető, idejében kezelhető, nagy butaság.

Azt gondolom, hogy nekem is nagyobb esélyem van arra, hogy autóbalesetben haljak meg, mint rákban, mégis évente elmegyek a szűrővizsgálatokra, pedig semmilyen tünetem nincs. Egy növekedésnek indult festékes anyajegy pedig minden, de nem megnyugtató állapot.

2017. ápr. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo, nem elkeseriteni akarlak, de a baratnom nagymamaja sohasem volt beteg, januarban vete eszre, hogy egy anyajegy no a laban es mar el is temettek....

Szerintem ha el is mondasz neki ilyen remtorteneteket maximum kinevet es azt mondja, hogy mar megint mindent tulaggodsz, es mar nagyon idegesiti a hozzaallasod. Szerintem inkabb kerdezd meg, szeret e,es ha igen, tegye meg erted, hogy elmegy a napokban a szuresre, mert ha nem akkor idegileg kikeszulsz, es csak igy tudsz megnyugodni. Ha szeret, akkor biztosan nem szeretne, hogy szenvedj mellette.

2017. ápr. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es és 12-es! Tényleg rák volt! Csak szólok, hogy az ilyen "okosokra" nem nagyon éri meg hallgantni... Viszont úgy tűnik, időben sikerült elkapni, ami nem rajta múlt.
2017. júl. 12. 01:11
 16/17 anonim ***** válasza:
Jó egészséget a párodnak és mindkettőtöknek a legjobbakat!
2017. júl. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen, remélem, most már békésebb idők jönnek.
2017. júl. 13. 05:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!