Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi okozza ezeket a hirtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi okozza ezeket a hirtelen hangulat változásokat a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Nem azt várom, hogy mondjátok meg mi baja van, csak a véleményétekre lennék kíváncsi elsősorban csajokéra. 24 vagyok, a barátnőm 22. 4 hónapja vagyunk együtt. Mindketten szeretjük egymást szerelmesek vagyunk. Sajnos a munkám miatt nem tudunk mindennap együtt lenni, de egyébként minden szuper jól megvagyunk.Ha nem tudunk találkozni órákat beszélünk telefonon, egésznap üziket küldünk egymásnak messengeren. Ezt a hetet a szüleimnél töltöm vidéken, Ő nem tudott lejönni ide velem. A hét elején még minden a szokásos volt, este órákat beszéltünk lefekvés előtt, vártuk a hétvégét, hogy újra együtt legyünk és hazamenjek a saját lakásomba. A hét közepén viszont kikattant nála valami. Mert a telefonba szinte végig csendben van, ha kérdezek tőle valamit alig alig válaszolgat csak 1-2 szóban. Ha nem írok neki messengeren akkor eszébe sem jutok, és csak arra válaszol ott is amit én írok neki, vissza már nem kérdezz és nem ír semmit magától. Vele lehetetlen erről beszélni, azt mondja nincs semmi baja, ha szembesítem ezekkel a dolgokkal, akkor arra pedig nem tud mit mondani, max annyit, hogy nem történt vele semmi. Ami különös mert még a semmiről is órákat szoktunk beszélni. Hét elején beszéltünk kb 2 órát lefekvés előtt messengeren videótelefonálással. Nagyon cuki volt tervezte, hogy miket csinálunk ha hazaérek a szüleimtől mondta, hogy miket vásárolgatott a lakásomba amíg nem vagyok vele, meg hogy mennyire hiányzok és annyira hozzám bújna. Ehhez képest 2 nappal rá amikor videóhívással beszéltünk folyamatosan a telefonját nyomta közbe, szinte közömbös volt velem mintha valami haverjával beszélne, de ekkor legalább még lehetett vele valamilyen szinte beszélni. Most ha felhívom nem kommunikál, a hangja olyan mintha valami idegennel beszélne, szigorúan sziával köszön el, közben 2 nappal előtte még elköszönésnél olvadozott mint általában, hogy mennyire szeret. Mi baja lehet? Megkörnyékezte valami pasi? Elég hűséges típus, konzervatívabb és nem olyan mint a legtöbb mai lány. Túl sok problémája nem lehet mert suliba jár a szüleivel él. De ha van is, az akkor sem ok rá, hogy velem bunkózzon. Mi változhatott meg benne ilyen hirtelen? Akárhogy gondolkozom rajta, nem jövök rá, és az is tuti, hogy én semmi rosszat nem tettem nem mondtam ami miatt ilyen lehetne a viselkedése. Ti szakítanátok vele a helyembe ha nem változik? Most én leszek gyerekes ha emiatt felhúzom magam és azon agyalok hogy szakítani akar velem, vagy lehet hogy nekem kéne vele. Vagy Ő a gyerekes?


2017. ápr. 1. 12:55
1 2
 1/14 Sunshinedoll ***** válasza:
0%
Kérdezd meg tőle, vagy olyantól, aki ismeri őt wtf, most én honnan tudjam, no offense.
2017. ápr. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
10%
Ilyenek a nők. Hirtelen hangulatingadozások, megválaszolhatatlan hullámzások. Ezzel együtt kell élned, ha barátnőt akarsz.
2017. ápr. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
44%

Mással beszélt miközben veled beszélt. Arra lennék kíváncsi, hogy kivel.

30/f

2017. ápr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés. Lehet csak meg van rád "sértődve", amiért olyan hosszú időre ott hagytad, és így vezeti le rajtad. De az is lehet, hogy ezalatt a pár nap alatt rájött, hogy jó neki egyedül is. Esetleg megismert valaki mást, de talán ez a legvalószínűtlenebb. Azért mikor hazaérsz még próbálkozz nála, hátha a közelséged rendbe hozza a helyzetet.
2017. ápr. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
40%
Itt bizony pasi van a dologban. Az is lehet, hogy már félre is qrt. Én ultimátumot adnék, hogy vagy beszélsz kisanyám, vagy viszlát.
2017. ápr. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az elsőnek válaszolónak: olvasd el, hogy mivel kezdtem.


Most beszéltem vele. Nagy nehezen 10 percet tudtunk beszélni telefonon nem mondanám, hogy életem legjobb beszélgetése volt vele. Elmondása szerint nálam van, takarít a lakásomba, van hozzá kulcsa én adtam neki 1 hete és most ott szorgoskodik. De a hangja még mindig olyan volt, mintha egy idegennel beszélnék, most úgy-ahogy mesélt a napjáról de nem mondanám, hogy kétirányú kommunikáció lett volna. Nem hoztam fel neki, hogy viselkedik néhány napja csak próbáltam végre beszélgetni vele. Úgy raktuk le, hogy mondta hogy leteszi a telefont mert nem halad a takarítással.

Az a baj, hogy régóta nem volt senkim, és ez most elég komolynak néz ki, legalábbis mindketten szeretnék ha komoly lenne.Ezért eléggé lehangol ha így viselkedik, vagy bunkó minden ok nélkül. Most hogy tudtunk beszélni még a kedves is jobb lett. Csak nagyon feltud húzni azzal, hogy minden ok és előzmény nélkül így viselkedik. Folyton az jár a fejembem, hogy miért viselkedik velem így?

2017. ápr. 1. 14:17
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát kérdezd meg tőle minél hamarabb!
2017. ápr. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet talált vmit a lakásodban ami elrontotta a kedvét. Nekem is volt olyan, hogy kiderül számomra egy két új dolog a páromról és ez elvette egy kis időre a kedvem..
2017. ápr. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerinte "bedurcázott", mert otthagytad egy hétre.

Ez most kicsit "hisztispi***-nak" hangzik, de szerintem most esett le neki, hogy mennyi az egy hét és kicsit leeresztett meg meg van sértődve.


Próbálj kicsit dorombolni neki, hátha felenged :) Esetleg próbáld meg szavakban kifejezni, hogy mennyire várod, hogy újra lásd, hiányzol neki és esetleg készülj valami aprósággal, mint ajándék :)


Hátha felenged a jégkirálynő :)

2017. ápr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem hangulatváltozásOK, hanem EGY nagy változás... szerintem ez ennyi volt, mindegy mi az oka.
2017. ápr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!