Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ennyire idegesítő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire idegesítő? Hogyan változtathatnák ezen?

Figyelt kérdés
a barátnőm (20/l) mindig amikor jobban érzem magam (pl megiszom 2-3 sört vagy beszélgetek valakivel aki éppen nő nemű) akkor odajön vagy csak elkezd grimaszolni illetve, húzni a száját ezzel elrontva az én kedvemet illetve mindenki más hangulatát is! És ha szóvá teszem, hogy ez nekem nem tetszik elkezd sírni és persze én érzem magam rosszul miatta, hogy szóba Mertem egyáltalán hozni.

2017. márc. 11. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Ja. Szokták ezt csinálni. Sörözz csak és ne tedd a szépet más lányoknak. Ha akkor is ezt csinálja, nagyon nincs mit tenni.

30/f

2017. márc. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha ilyen marad azt nem akarom! Nagyon nem.
2017. márc. 11. 20:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő is igyon és flörtöljön a jelenlétedben pasikkal, aztán meglátjuk mit szólsz hozzá?
2017. márc. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem flörtölök csak beszélgetek a munkatársaimmal akik között van nő is, de amúgy én is kiváncsi lennék rá. mivel néha nem tudom eldönteni mit érzek iránta! Ha komolyan flörtölne legalább a saját érzéseimet meg tudnám érteni
2017. márc. 11. 21:01
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem tetszene, ha a párom más lányokkal flörtöl, beszélget, főleg, ha én is ott vagyok- akkor miért nem velem beszélget? Ez egyszerűen tiszteletlenség a részedről. Gondolom te sem repesnél ha a barátnőd becsiccsentve röhincsélbe kettesben egy másik sráccal és nem örülbe, ha te odamennél.
2017. márc. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
alapból kezdjük ott,hogy sem a munka közben sem a hétköznap nem iszom amikor meg iszok akkor megizom 2-3 sört és lefekszem ennyi
2017. márc. 11. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!