Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mire gondolnátok ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mire gondolnátok ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Párom 30 én 25. 5 hónapja vagyunk együtt és tegnapról mára bejelentette hogy tegnap találkozott véletlen a volt barátnőjével (4 évig voltak együtt, a nő 32 éves) és elbizonytalaította mert újra szeretné vele kezdeni a nő és nagyon hiányzik neki a párom... Szerintem ha ilyen esetben gondolkodni kell akkor annak ott a vége, részemről.

2017. ápr. 2. 00:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Ha részedről vége, akkor vége.

Szerintem őszinte volt, korrekt, hogy szólt, és mondjuk nem ártana megkérdezni tőle, hogy akar-e a kapcsolatotokért tenni vagy sem..

de kirúghatod kérdés nélkül is, sokat nem veszít, ha neked ennyi elég ahhoz, hogy kilibegj egy kapcsolatból.

2017. ápr. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is.
2017. ápr. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Már bocsánat de miért én libegnék ki a kapcsolatból ha ő gondolkodik el azon hogy kit válasszon? Nekem ellenkező esetben eszembe sem jutna ilyen... Akkor mi értelme a kapcsolatnak?
2017. ápr. 2. 02:07
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd rá az egyesre, olyan mint a párod feltehetőleg.


Rövid véleményem: Beszélgessetek róla, hogy ha gondolod, de ha valakinek ennyitől meginog a "szerelme", az veszett fejsze nyele.

2017. ápr. 2. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Én is hagynék egy ilyen pasit.
2017. ápr. 2. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
a mai vilag ilyen..undorito megjatszos kapcsolatok..33f
2017. ápr. 2. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Segits raadni a kabatot.
2017. ápr. 2. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%

Én a helyedben azon is elgondolkodnék, hogy miért bizonytalanodott el, mi az, ami hiányzik a ti kapcsolatotokból, hogy inkább visszamenne az exéhez.


Mennyi idő telt el, amikor ők szakítottak és ti összejöttetek?

Lehet,hogy csak egyik kapcsolatból ki, a másikba beugrált és nem zárta le a múltat.


Természetesen hagynám a fenébe, minek tartsam őt meg, mikor úgysem engem akarna.

2017. ápr. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ha minél hamarabb otthagyod, és nem vársz sokáig...
2017. ápr. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
KUKA
2017. ápr. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!