Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek? Párkapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Párkapcsolatban voltatok 3 évig ez vezető beosztású rendőrrel. Aki beadta a családjáról hogy nem normálisak, a volt feleségről hogy pszicho.

Figyelt kérdés

Láttam a vallási papírokat, ami szerepelt, tényleg elváltak, de csak egy közös lányuk van. A második gyerek nem a ferjtől van.3 év után a phszicho nő megengedi a pasinak most már lehet valakije, mert eddig zsarolta, ha nincs látszat, akkor viszi a lányát. ATi mit tennétek? Párkapcsolatban voltatok 3 évig ez vezető beosztású rendőrrel. Aki beadta a családjáról hogy nem normálisak, a volt feleségről hogy pszicho. Láttam a vallási papírokat, ami szerepelt, tényleg elváltak, de csak egy közös lányuk van. A második gyerek nem a ferjtől van.3 év után a phszicho nő megengedi a pasinak most már lehet valakije, mert eddig zsarolta, ha nincs látszat, akkor viszi a lányát. ATi mit tennétek? Párkapcsolatban voltatok 3 évig ez vezető beosztású rendőrrel. Aki beadta a családjáról hogy nem normálisak, a volt feleségről hogy pszicho. Láttam a vallási papírokat, ami szerepelt, tényleg elváltak, de csak egy közös lányuk van. A második gyerek nem a ferjtől van.3 év után a phszicho nő megengedi a pasinak most már lehet valakije, mert eddig zsarolta, nincs látszat, akkor viszi a lányát. nőről annyit hogy apa nélkül nőtt fel.3 év után megköszönod az exnek, hogy végre megengedte. Majd a párod elutzik ket hétre nyaralni, kiakadt, de közben megnyugszik, hogy tehettel ilyet. Végig ír a nyaralás alatt. Aztan hazaér es szakít veled. Te felhivod a testvérét es rákérdezel, vajon mi történt, es akkor szembesülsz vele. HOGY MÁR hónapokon keresztül letagadta a kapcsolatotokat. Úgy hogy előtte idegosszeomlas előtti állapotban láttad a párod, es megtudtad majd felhívtad a testvérét. Igazam lett másnap nyugtató injekciót kapott. A testvérének ezen alkalom után azt állítja, hogy orvosi eset vagyok, es sose voltunk együtt. A saját testvére az első beszélgetésünknél tudta meg, hogy a testvére elvált, illetve azt is hogy a masodik gyerek, ki tudja kitől van. Ezen alkalom utan a pasi még velem volt, es adta a szépet, es az összes munkahelyi bizalmas dolgokat, a problémáit a félelmeit velem osztotta meg, felhalmozott ajándékkal karácsony, névnap stb. Nyilvános helyére jártunk stb. Aztán visszatérve a nyaralás végére, közölte vége a kapcsolatunknak, es ha merem keresni, őt vagy a családját akkor feljelent zaklatásért. Hozzáteszem egy hónappal ez előtt már segítséget kértem egy masik rendőrtől mert nem beszámítható dolgai voltak, fának megy, stb. De a segitsegkeres után pár napra, kapott egy tesztet. Gondoltam megoldás lesz, mások is látják valami nincs rendben. Több ügy miatt .

Most pedig en erzem magam a legrosszabbul, egy rendvédelmi szervezetbe dolgozó amikor szorul a hurok visszaél a hatalmával, es embereket irányít, úgy hogy közben olyan idegallapotban van.

Arról nem beszélve hogy mindenkit maga körül, bele értve a főnökét, a családját egy idiótának tart.

Közel egy hónapja még rettegésben tartott épp mikor mi történik vele, hisz minden találkozás felért egy elokoszonessel, csak beteg az elméje, vagy semmibe vett, es tegyem meg, nem csak a feletesse előtt, hogy milyen becstelen emberek dolgoznak, es döntenek másokról, vagy jelezzem ezt máshol is. Szerintetek tudtossan csinálta ezeket dolgokat, vagy beteg.


2017. ápr. 2. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem az a kérdés hogy ő beteg e, hanem hogy neked minden rendben van e a fejedben hogy az első ilyen dolga után nem hagytad faképnél....
2017. ápr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, nyilván mert a legjobban akartad.

Azért hogy belem legyen, közel fél évig udvarolt, olyan dolgokat mutatott meg, amit a családjának se, hittél a kapcsolatban, hogy egy hullámvölgy, amiből kijövünk.

Meg csak éreztette a szerelmét,nem volt nap, hogy ne beszéljünk, a szép szavak, stb.

De igen nem az első ilyennel kellett volna elhagyni, hanem még akkor amikor a saját lányát letagadta. De mivel okos, válási papírok, es rányomta a volt feleségre hogy nem normális, es nyilván bizonyított mindig mindent.

Hihető sztori volt mindig.

De a kérdés, az kérdés, még továbbra is.

2017. ápr. 2. 15:18
 3/4 anonim ***** válasza:
A rendőr exem is ugyanilyen psziho volt... :/
2017. ápr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Te mit tennél vele, az biztos hogy nem normális, ha a szerelmével, akivel ilyen olyan bizalmas kapcsolatban volt, es velem szembe, ennyit tud írni, amikor megköszöntem az elv zsarol9 feleségnek, hogy köszi hogy végre lehet valakije, két hét nyaralás alatt elv, lenyugodott.

Aztán közli vége, es ha merem keresni, őt vagy a családját akkor feljelent zaklatasert.

Pedig megfogja tudni a családja hogy miket hazudik, miket tesz.

A munkahelyén hírhedt g*ci ként tartják számon.

Minden apró dolgokért előveszi az embereit, de ő mint vezető, egy válást nem mer bevallanni, a saját családjának.

Milyen ember ez?

Ráadásul ugy hogy minden félelmét, minden munkahelyi gebaszt velem osztott meg, es előttem omlott össze.

2017. ápr. 2. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!