Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ebből csináltátok problémát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ebből csináltátok problémát?

Figyelt kérdés
A párom mikor hazaért melobol nem irt kb eltelt 15perc és én irtam rà !Persze nem volt kötött a melo ideje de mondta hogy kb meddig dolgozik!Vàrtam türelmesen és nem irt én irtam rà!Másnap elmentem hozzà és azt mondta hogy mikor hazaér minek irjon nekem!Ezt arra értette hogy ő még letusol meg ilyenek pihenget!

2017. ápr. 4. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

15 perc??? Ezen problémázol?

Hagyd élni szegényt!

2017. ápr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Betegesen kötődsz hozzá! Ez bizony társfüggőség! Nézz utána mit jelent!
2017. ápr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Krisztus az úrban...
2017. ápr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
jesszus
2017. ápr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van csak mikor nem talizunk és csak telon beszélünk akkor nehéz!
2017. ápr. 4. 20:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Fogadd el, hogy valaki (jelen esetben a párod) olyan típus aki ha hazaér, szeret az otthoniakkal/magával foglalkozni kicsit. Ha mindenképp szeretnéd tudni hogy jól van-e és rendben hazaért, akkor beszéld meg vele, hogy ennyit esetleg szánjon rád az estéjéből, mert csak aggódsz érte, szeretnél úgy aludni hogy tudod, jól van. De ne várd el tőle akkor sem hogy percre pontosan írjon. Elfáradt, lezuhanyzik, vacsorázik, pihen. Nagyon fáradtan talán neked sem lenne kedved/erőd percre pontosan irkálni.
2017. ápr. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nő létemre megőrülnék, ha a kedvesem ilyen matrica lenne :D
2017. ápr. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meg ha jogosan is lennel feltekeny vagy aggodo, ha ezt mutatod, akkor menekulni fog.
2020. jan. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!