Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretnék gyereket, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretnék gyereket, a párom nem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok az az olvadozós anyatípus, de nagyon szeretnék gyereket. Mindenem megvan hozzá, az állásomba sem kerülne, anyagilag is bírnâm, akár egyedül is, de a párom nem szeretne kisbabát.


Sokáig jól megvoltam nélküle, kianyáskodtam magam az unokatestvéreim gyerekein, de pár hónapja nagyon hiányzik, hogy kisbabám legyen.


A magatehetetlen nagypapámról, később apuról is én gondoskodtam, tudom milyen, ha rám van utalva valaki.


A párom viszont elzárkózik. Szerinte túl sok macera,túl nagy felelősség. Mit tegyek?


27N


2017. ápr. 7. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Kár ilyen miatt problémázni valakivel. Ha nem akar, tartsd tiszteletben az álláspontját.

Ő pedig tartsa tiszteletben a tiedet, így valószínűleg elválnak útjaitok.

Azért ülj le vele és beszéld meg úgy, hogy mindenkinek tiszta legyen a következmény.

Hosszú távon úgyis az lesz, hogy neked lesz gyermeked, csak nem biztos, hogy tőle...

2017. ápr. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Rajtam ne múljon, teljesitem a kívánságod, csinálok neked gyereket! Írj ha érdekel ;)
2017. ápr. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Vele ne vállalj gyereket, mert a kapcsolatotok rovására fog menni, és így a gyerek sérülne leginkább. Jobb békében elválni egymástól. Ahol ennyire eltérő a jövőről való elgondolás, ott a kapcsolat halálra van ítélve.


És nem, nem fog megváltozni a párod véleménye, ha már gyereketek lesz, maximum megutálja a helyzetet, és menekülőre fogja (hozzáteszem, teljesen jogosan). Ne próbáld rábeszélni.


24N

2017. ápr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szergej55 ***** válasza:
80%
Akkor szivacs van.
2017. ápr. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Ez tipikusan olyan kérdéskör, amiben nem létezik kompromisszum. Még fiatal vagy, de azért már lassan bőven "a korban" leszel, vagyis teljesen jogos a vágyad, de még van lehetőséged olyan férfit keresni, akivel együtt közösen megvalósíthatod. Ha a párod erre nem hajlandó, akkor ráerőltetni nem lehet (nem szabad), ha mégis megteszed, annak te, és a születendő gyereked látjátok a kárát. Hiába, hogy anyagilag egyedül is megengedhetnéd magadnak, hidd el, jól jön egy másik felnőtt jelenléte, aki osztozik veled a nehézségeken, és támogat, na meg nyilván a gyereknek is sok haszna van a megfelelő apafigurából.
2017. ápr. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Inkább menjetek szét, mintsem megpróbáld ráeröltetni! Nem fogja szeretni a helyzetet, csak szétrombolnád az emiatt a helyzet miatt amúgy is halálra ítélt kapcsolatot! Hiányzik az egyedülálló anyaság?


Hasonló helyzetek kiküszöbölése érdekében érdemes már az ismerkedés legelején tisztázni, kinek milyen szándéka van. Én pl mikor párt kerestem, minden jelöltnek tudtára adtam, hogy soha nem szeretnék gyereket. Akinek jó volt így, az jó, aki nem, az pedig mehet Isten hírével! Én senkit nem akarok ettől megfosztani, de megadni sem akarom senkinek. Az én életembe nem fér és nem is fog beleférni a babázás.


26/F

2017. ápr. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha vállalod a kockázatot, hogy egyedül neveld fel. A párpdat ne erőltesd olyan szerepbe, ami nem neki való. Ki tudja, milyen érzelmi problémái lennének a gyereknek egész életében, csak mert az apja nem szerette.
2017. ápr. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy nem akar?Nem csak azt gondolja rólad,hogy görcsösen ragaszkodsz ahhoz,hogy babád legyen?
2017. ápr. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!