Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy álltok a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy álltok a párotok ellentétes nemű barátaival?

Figyelt kérdés
A párom tegnap felhozott a haverjával 2 csajt, a héten már másodszor. Itt is aludtak a nappaliban. Azt mondja hogy csak barátok, és nem érti hogy engem ez miért zavar.
2017. ápr. 8. 11:16
 1/10 Lazy Lover ***** válasza:
11%
én biztos nem tolerálnám a barátnőm fiú haverjait mert férfi nő barátság az nincs max fiú lány barátság
2017. ápr. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Neked akkor nincsenek pasi haverjaid, ugye? Ebből kifolyólag elvárod hogy a párodnak se legyen az ellenkező nemből. Szánalmas.

A hiba benned van. Betegesen Féltékeny és Önző vagy. Pluszba szerintem még önbizalomhiányos is lehetsz.

2017. ápr. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%

Páromnak is van 1-2, nagyon nehezen, de valahogy elfogadtam. Szerencsére nálunk nincs ilyen helyzet, hogy felhozza őket,pláne hogy itt is aludjanak.

Néha elmennek(sokszor én is csatlakozom) beülni valahova- általában a csajok párjai is ott vannak és igy szerencsére nincs okom féltékenykedni.

Viszont én sem tudnám könnyen venni, ha itt is aludnának meg feljárkálnának egymáshoz, nekem ez már sok lenne. Én sem hiszek az ilyen barátságba, de a párom miatt elfogadom ezt a helyzetet, és igy még türhető... Ha ezt nem tudod elfogadni, akkor örökös vita tárgya lesz köztetek, amiből csak te jössz ki rosszul, mert folyton rosszul érzed magad és te leszel a rossz,aki nem szereti a barátait. Nem lehet, hogy mégsem illetek össze annyira?

2017. ápr. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy férfi barátom már hosszú évek óta. Eleinte, amikor még nem éltünk együtt, nem nagyon tetszett ez a páromnak. Azóta eltelt pár év, összeköltöztünk és ők is barátok lettek.

Páromnak nincsenek igazán nő barátai, inkább csak amolyan nő ismerősei vannak munkából vagy volt iskolatársak.

2017. ápr. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Én kedvelem a férjem női barátait, nagyon jó fejek. Egyikükkel azóta szorosabb viszonyban lettem, mint ő, sokat lógunk együtt.


Nekem is vannak férfi barátaim és mivel most már elég messze laknak, bizony itt alszanak a nappaliban nálunk, amikor meglátogatnak évente egyszer.. Soha nem volt ebből probléma.


Ha heti 2x jönnének itt aludni, az még nekem is sok lenne, de szerintem ebben a helyzetben egyáltalán nem számít, milyen neműek ezek a barátok.

2017. ápr. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Pontosan ugyanúgy, ahogy az azonos nemű barátaival. Miért, talán máshogy kéne őket kezelnem, csak mert ellenkező neműek? Nevetséges.
2017. ápr. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Költőnő? ***** válasza:
100%
Bemutatta őket és jóban lettünk.
2017. ápr. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs bajom velük, nem gondolnám hogy velük csalna meg. A rendszeres ottalvás viszont zavarna, de az a lány barátoktól is.
2017. ápr. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok féltékeny típus, de meglepődnék, ha a páromnak ilyen ottalvós barátai, barátnői lennének. Az zavarna inkább.
2017. ápr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58%
Nincsenek női barátai,csak 1 ismerőse van aki elvileg távoli rokona. zavar h sokat van nála, szomszédok..de tenni ellene nem tehetek. Próbálok meg bízni benne.
2017. ápr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!