Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti kezdenétek olyan lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kezdenétek olyan lánnyal aki együtt van egy olyan pasival aki veri őt?

Figyelt kérdés
Illetve nem is teljesen vannak együtt de a csaj "van olyan hülye" , hogy olyan palival kavargat aki már többször megverte őt sőt még az egyik barátnőjét is.
2017. ápr. 9. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem. Az ilyen nőket nem tartom embernek, csak tárgynak. Az ilyen srácokat meg állatnak.
2017. ápr. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

nem. Alapból nem kezdek olyannal akinek pasija van.


Én nem leszek 3. fél egy kapcsolatban.


Amúgy se kell nekem határozatlan kislány, aki nem képes döntést hozni az életével kapcsolatban.

2017. ápr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
inkabb a halal
2017. ápr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

őszintén, minek?

ez a csaj nem hülye, csak simán gyerek még az agya.

láttam már ilyet sokszor, a csávónak van Audija vagy BMW-je, menő öltözéke, és holdudvara aki körberajongja a fészbúkon.

aki az ilyen külsőségek miatt tűri el a verést, mert fontosabb neki az hogy a por nép lássa milyen májer alfa hímje van, elég butácska és felszínes gondolkodással áldotta meg a sors.

és (sajnos) manapság ez az értékrend lett trendi.

2017. ápr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem. Az ilyen csajok lelki betegek, ha nem verik őket, akkor hiányérzetük lesz, és bármennyire tökéletes a kapcsolatuk utána, általában az a vége, hogy visszamennek az agresszív exhez.
2017. ápr. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Én nem lennék képes verni egy nőt, így nem tudnám megadni neki, amire vágyik.
2017. ápr. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem kezdenék olyan lánnyal, aki még együtt van, vagy kavargat valakivel.
2017. ápr. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem. Az ilyen csajok lelki betegek, ha nem verik őket, akkor hiányérzetük lesz, és bármennyire tökéletes a kapcsolatuk utána, általában az a vége, hogy visszamennek az agresszív exhez.


Ez így van. Én ezt most tapasztaltam meg "kicsiben". Barátnőm szakított velem (nem volt konfliktus a kapcsolatunkban, voltak programok, boldogok voltunk együtt), hogy tovább szenvedhessen és epekedhessen egy másikért, akivel még csak nem is jöhet össze, mert folyton hintáztatja érzelmileg, néha paraszt vele, néha kedves. Nem akar kapcsolatot volt barátnőmmel, de a kapcsolatot sem szakítja meg vele.

Sajnos eleinte másik arcát mutatta nekem, kedves volt, úgy viselkedett, mint aki tényleg szeret, sok dolgot meg is tett értem. Nem értem az ilyen viselkedést én sem. Ne egészséges ez.

2017. ápr. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!