Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ezt kezelni?

Figyelt kérdés

Barátomnak van egy barát barátnője. Mostanában kezdenek kiderülni dolgok. Pl a nő a fizetését a barátom számlájára utaltattja,de ami kiverte a biztosítékot, hogy ez a nő odaadta a vibrátorát, hogy javítsa meg.

Elfogadtam ezt a nőt, de ezeket már nem tudom hogyan kezeljem. A barátom váltig állítja nincs köztük semmi.


2017. ápr. 10. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Egy naagy boldog család... HA összeházasodnátok, ott lakna veletek :D


Najó, nem vicces :\ Nem, nem normális ez a helyzet, még, ha családtagja lenne, ok (a fizetés-utalás), de így vannak problémák azért...

Ne fogadd el, NINCS ilyen barátság. A barátod állítson amit akar, ez így nem tisztességes veled szemben.

Ne legyél már ennyire naív buta!


Egy párkapcsolat két emberről szól, kivéve, ha mindkét fél közös megegyezésével átállnak trió-vá (vagy quartett vagy pentaakármi...). Gyakorlatilag te beleegyeztél.

2017. ápr. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem is van fiú barátom, el is mondtam, be is mutattam őket egymásnak, mert szerintem így tisztességes és így fair. Viszont ő nem beszél róla, véletlenul tudódott ki, hogy van ez a nő barát. Nem az a baj, hogy barátok, de szerintem ez már nem normális, hogy a vibrátorát javitsa meg, meg a fizetés utalás sem.
2017. ápr. 10. 12:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálam ezek nem férnének bele egy kapcsolatba.

20N

2017. ápr. 11. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én megérteném mind a kettőt, de még a vasaló javítást is, de azt nem nagyon, hogy ez "kiderül" - az nem fair, sehogy se.
2017. ápr. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sztem dugó pajtàsok lehetnek vagy van melletted valakije és nem éri be egy nővel !
2017. ápr. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!