Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van más is, akinek a barátja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is, akinek a barátja nem tud konfliktust kezelni?

Figyelt kérdés

Mindig azt hajtogatja a barátom, hogy legyek őszinte és mindig mondjam el, ha bánt valami. De akárhányszor elmondom vagy puffog, vagy ideges lesz, vagy sír. Nem viccelek, szerdán is ez volt. Kedden előadta a hattyúhalálát, hogy nélkülem mennyire rossz a közérzete én meg szó nélkül mondtam, hogy akkor szerdán kimegyek elé 6-ra a munkahelyére és ott alszok. (minden hétköznap dolgozok, tehát fáradt voltam, de nem érdekelt)

7-re értünk fel hozzá, tudja, hogy én 10 körül alszok mert 5kor kelek. Abból a 3 együtt tölthető órából ő másfelet végigkockult a lakótársával a másik szobában, míg én egyedül filmeztem. Mikor felhoztam neki tök nyugodtan és értelmesen, hogy ez így nem oké, először ideges volt utána elsírta magát és igazat adott.

Nem fogok szakítani. Szeretem, becsülöm de ezt muszáj megoldani.

20L


2016. dec. 1. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Érdekes reakció, hogy nyugodtan elmondod neki a problémádat erre ő ideges lesz és sír? Meg kéne kérdezni, hogy mi borítja ki ennyire, mert te nem akarsz vele szakítani csak meg akarod beszélni az érzéseidet.
2016. dec. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Volt.. Átváltott agresszióba, azt akarta, hogy a tulajdona legyek. Szépen lassan kezdte el a kis manipulatív játékát.. Fiatal voltam, éretlen, és naív. Nem tudtam mi az oka, hogy szinte napról napra egyre kevésbé szeretem. Később átgondolva már tudom.

Én is hibáztam.

Nálatok persze nem ez van! Csak, hogy tudd, időben kell lépni mindig!


Rá kell, hogy vezesd arra, neked több együttlét kell. Ilyen helyzetben pl; amíg kockul.. te menj le, sétálj egy nagyot, és csak annyit mondj ; " minjárt jövök". Piszkálni fogja és ha haza érsz, jó esetben veled fog foglalkozni.

Finomítva, add neki vissza amit ő csinál veled.. Aztán újra légy vele olyan, mint egyébként... majd újra olyan, mint ő. Ha érzi a különbséget talán észbe kap. Vagy többször, határozottan mond el neki, hogy neked férfi kell. Törődjön és legyen veled.

Kinél, mi válik be.

2016. dec. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Várj egy kicsit. Hamarosan felnősz érzelmileg és keveselni fogod egy hisztis kisfiú társaságát. Utána könnyedén szakítasz majd vele, ne aggódj. Max egy évig bírod még ezt elviselni tapasztalataim szerint.
2016. dec. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát érzelmileg meglehetősen labilis és éretlen. Ok, hogy ragaszkodik és nyilván szeret a maga módján, mégis rohadtul idegesítő lesz egy idő után és le fogsz lépni mert az agyadra megy.Változni nem fog,mivel nem is tud.
2016. dec. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te tényleg egy ilyen éretlen kisfiúra pazarlod az idődet?! Hát, te tudod, én a harmadik felesleges megbeszélés után kivágnám.
2016. dec. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ez beteg.

de most még felesleges ilyet írnom, évek múlva ha szakítatok akkor majd megérted..

2016. dec. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jobb lett mar a kapcsolat ?
2018. máj. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!