Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha volt egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha volt egy lány aki tetszett nekem? - és ezt közöltem is vele, és erre a barátja aki barnaöves akratés most meg akar verni. A suliból kerülőutakon megyek haza stb. Köszönettel, P.

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 12:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Légy férfi...és verd meg egy baseball ütővel. Ez nem karate verseny, lehetsz unfair.
2010. máj. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
de nem tudnám baseball ütővel sem megverni, nagyon erős. :(((
2010. máj. 13. 12:41
 3/14 anonim ***** válasza:
szuszta meg egy kis gyurma és már rímel is:D
2010. máj. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha igazi harcművész akkor nem üt meg egy ilyen hülyeség miatt. Ezt neki is meg lehet mondani... Ne legyél már beszari és ha megver? nabumm nem halsz bele és legalább néhányan fel fognak rád nézni, hogy kiálltál magadért
2010. máj. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha megver, legalább például feljelentheted. Nézd a jó oldalát, még ha ilyen rossz is.


Amúgy cigó a srác? Vagy valami szakképzőbe jártok?


A harcművészeknek (pl. karate, kung-fu) nem lehet egyébként verekedni, ezzel nem tudom, tisztában vagy-e, mert csakis önvédelemre használhatják a tudásukat. Inkább ne kerülgess semmit. Komolyan, ha megverne, senki nem menne oda, hogy megvédjen az utcán vagy a suliban, hogy hagyja abba?

2010. máj. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
már elmondtam szüleimnek mindent és általánosba járok vele eggyütt amugy meg nem igazán érdekli hogy nem lehet verekedni és az sem hogy megmondtam neki hogy nem is akartam lesmárolni meg randira hívni..:S ugyhogy ez egy sz@r helyzet:/ majd holnap minden kiderül:/
2010. máj. 13. 14:44
 7/14 anonim ***** válasza:

Akik küzdő sportot űznek nem verekedhetnek max önvédelemből, csak ha nagyon muszály. Különben visszaélt a tudásával, és ilyen esetben halmozott büntetést róhatnak rá ki.


Több ismerős is boxol, judozik, thaiboxol, és volt már hogy egyikükbe belekötöttek szórakozóhelyen, meg elkezdte ütni egy srác, haverom meg csak védekezett, ütni nem mert pont e-miatt. De mi üthettünk :D

2010. máj. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha meg akar verni, mond meg neki, hogy elmeséled az edzőjének, hogy elpáholt, és kipenderítik a sportklubból vagy onnan, ahol karatézik.
2010. máj. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Jó ötlet, fogadd meg, amit az utolsó mondott.


És holnap meséld el mindenképpen, hogy lett-e valami! Most már kíváncsi vagyok.

2010. máj. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Na hát az lett hogy bejött apám az igazgatóhoz aztán az osztály főnök az apám meg az igazgató elkezdtek vele kiabálni meg jól le b@szták hogy hogy mer megfenyegetni meg ha hozzám ért volna akkor kirúgták volna iskolából és a sportklubból ahol karatézik!

A barátnője meg elkezdi hogy hogy lehetek ilyen hogy keverem a sz@rt hogy legszívesebben kikaparná a szemem aztán ott hagytam kiabáljon magával de mos egész iskola rólam beszél:/

de mind1 ez legyen a legkisebb gondom szerintem

2010. máj. 14. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!