Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összezavarodtam. Mi ilyenkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összezavarodtam. Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés

Egyetemista lány vagyok. Van barátom. Szeretem őt. Van egy srác akivel írogattunk elvétve kisegítve egymást tananyaggal, vizsgainfókkal. Azt végzi amit én, csak ő már nem első éves. Ennek ellenére én is tudtam neki segíteni. Ennyi.

Aztán jelentkezni kellett intézménylátogatásra, pont a jelenleg problémás CEU könyvtárába, és ő is jött, láttam a nevét, pedig élőben sosem beszéltünk, csak messengeren. Futókat láttam csak egy-kétszer.

De menet közben élőben beszélgettünk, és furán izgatottnak éreztem magam vele. A végén együtt mentünk el, és kialakult ez a helyzet hogy ott álltunk nagyon közel a száj a szájhoz. Mint akik mentén megcsókolják egymást. De nem történt ez meg, elléptem, eljöttem, kikapcsoltam az elérhetőségeimet, hogy a barátommal se kelljen beszélni.

Most akkor mi van tulajdonképpen? Nem is szeretem a barátomat, vagy mi? Mert szerintem még mindig szerelmes vagyok belé.

Mondjam el? El terveztem mondani, de akkor iszonyat háklis lesz a srácra, eddig se nézte jó szemmel, pedig csak tananyagot cseréltünk.


2017. ápr. 11. 11:39
 1/6 A kérdező kommentje:

Kiakadna amiért ez történt.

*futólag

2017. ápr. 11. 11:41
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy zavaros folyadék van a pohárban, mert kavartál rajta egyet, akkor hagyni kell leülepedni. Akkor azután el lehet különíteni az egyik összetevőt a másiktól, és megtartani azt, amelyik inkább kell.


A baj az, ha nem tudni, milyen íze van a másik, alul levő összetevőnek. Ki lehet önteni a fölső levet, de akkor az elvész akkor is, ha alul valami savanyú van. Van olyan módszer is, hogy egy vékony szívószállal nagyon vigyázva lenyúlunk, és óvatosan belekóstolunk. Ennek az a veszélye, hogy a felső folyadék összezavarodhat. Attól függ, hogy vállaljuk-e ennek a kockázatát.

2017. ápr. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem nem vagy szerelmes a barátodba, különben az új srác nem zaklatna így fel.

szerintem kezdesz belezúgni.

engedd szabadjára az érzéseidet, ha ő is nyitott rád, gyertek össze.

még fiatal vagy, miért kéne olyan kapcsolatban maradnod, amiben láthatóan nem vagy maradéktalanul boldog?

ha az lennél, akár Brad Pittel is járhatnál könyvtárba, semmit nem jelentene...de így.


fontos, h. felismerd az érzéseidet, és tagadd le őket önmagad előtt.


ismerek egy ilyen embert, párkapcsban él, miköztünk alakultak a dolgok, beleszerettem, ő is adta jelét, hogy szeret, és a végén annyira lelkifurdalása lett a bnője miatt, h. előttem letagadta, h. szeret engem, visszavonta a szavait, a teljesen egyértelmű, korábban kifejezett érzéseit.


te ne legyél ilyen sunyi meg gyáva.


ha szereted az új srácot, akkor hajrá.

2017. ápr. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
és NE tagadd le őket... (javítva)
2017. ápr. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Melyik indít be jobban?
2017. ápr. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A barátom az esetem, ugyanakkor ismerem "gyenge pontjait". A másik annyira nem az esetem, de attól még helyes legény, szerintem sok nőnek ő tetszene jobban, de nekem más az ízlésem.

Szerintem bevallom a barátomnak és vele maradok. Ez csak futó izgalom volt szerintem.

2017. ápr. 11. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!