Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti kiábrándulnátok ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti kiábrándulnátok ha az első intim együttlétnél véletlenül bepukizna a lány?

Figyelt kérdés
Nem puncipukiról beszélek most hanem igaziról. Én éreztem is és biztos, hogy Ő is bár nem volt vészesen büdi de azért tuti érezte szóval úgy tett mintha nem történt volna semmi bár mintha kicsit mosolygott volna, nem láttam mert nagyon elvörösödtem és inkább eltakartam az arcom. Utána csináltuk tovább ami amúgy nagyon jó volt, olyan régóta tetszik ez a srác. Végülis nem tette szóvá de biztos emlékszik rá és magába röhög rajtam. Nem vettem észre változást a viselkedésében most is kedves mint előtte bár a mai találkát lemondta mert tanulnia kellett. Nagyon remélem, hogy nem az áll a háttérben amire gondolok. Szerintetek ez ilyen kiábrándító?
2017. ápr. 11. 20:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Uh...
2017. ápr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
nem.. mi a kiábrándító benne?
2017. ápr. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
55%

Jaj, dehogy!

Az első feleségem nagynénje azt kérdezte tőlem, amikor bemutattak neki: - No, és szellenteni mertek-e már egymás előtt?

És valóban, a felszabadultságnak ez egy bizonyos foka.

2017. ápr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy természetes dologból, ne csináljunk már problémát.
2017. ápr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy.

Előfordul az ilyesmi.

2017. ápr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
36%
Ne aggódj, azóta már az összes haverja rajtad röhög.
2017. ápr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Akit ez zavar, az gyerekes:D
2017. ápr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
61%
:D Hát biztos nem bírtam volna ki röhögés nélkül de nem negatív értelemben! :D Véleményem szerint semmiképpen nem ábrándulhat ki emiatt főleg, hogy a pasik többsége poénnak fogja fel azon túl meg természetes dolog. Inkább az jöjjön ki mint a körzeti orvos. :) Azt nem írtad, hogy csak buké volt vagy flash is? :)
2017. ápr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%
Képzeld azt, hogy most fingva mondom a válaszom: Ne-ee-eee-e-m!
2017. ápr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ó haggggyad má' a hülyeséget :D

30/f

2017. ápr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!