Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elhagynátok a barátnőtöket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhagynátok a barátnőtöket, ha kiderülne róla hogy korábban rendszeresen két férfival is csinálta egyszerre?

Figyelt kérdés

Pár napja derült ki, hogy a barátnőm (26) akivel együtt vagyok 8 hónapja, előttem rendszeresen 2 férfival szexelt.

A részletek nem derültek ki, de nem kell nagy fantázia hozzá hogy mi is történhetett a 4 fal között.

Most eljutottam arra a szintre, hogy abszolút nem kívánom már a párom, sehogy...sem emberileg, sem szexuálisan.

Lehet túl konzervatív vagyok, de mindig eszemben van hogy egyszerre két férfi "benne volt" a barátnőmben, és ettől már a hányinger kerülget.

Én nem ilyennek ismertem meg, és nem egy ilyen nőbe szerettem le.

Nem tudom, hogy fog e változni bennem ez az érzés, vagy hogy a jövőben képes leszek e ezzel együtt élni.

Ha valaki járt hasonló cipőben, örülnék ha megosztaná velem hogyan alakult a kapcsolata.


2017. jan. 2. 16:42
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
szerettem bele*
2017. jan. 2. 16:43
 2/26 anonim ***** válasza:
10%
Ha a jövőben hajlandó lenne rendszeresen bevenni még egy nőt harmadiknak, akkor nem hagynám el.
2017. jan. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
38%
meg is ertem...es mennyirol derul ki ilyesmi:((
2017. jan. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
18%
nekem még tetszene is, de mivel te ez miatt már nem kivánod, undorodsz tőle , jobb ha otthagyod, küld hozzám:) 25F
2017. jan. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érzed, neked ez sok, akkor hagyd el, mert ez változni nem fog.

Ha most nem kívánod, nem is fogod később se.

2017. jan. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
57%
Én már úgy vagyok vele, hogy inkább nem is akarok hallani semmit sem a múltjáról, megtanultam, hogy jobb nem is tudni semmit sem róla. Eddig még nem találkoztam olyan nővel, akinek ne lettek volna meredek dolgai korábban, pedig nagyon nem "olyan" nőkkel volt dolgom.
2017. jan. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
80%
azzal semmi gond, hogy egy pár másik farok járta már át némely testnyílását? :) csak az egy időben kettő sok... vicces
2017. jan. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
62%
#6 tényleg, én is tapasztalatból mondom, hogy majdnem minden nőnek vannak meredek dolgai. Pedig én is jól szituált, jó családból való nőkről tudok ezt-azt.
2017. jan. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
én nem, mert kicsit se zavar. de ha te nem tudod ezt megemészteni akkor jobb hamarabb túllépni és uj kapcsolatot keresni mert hosszútávon nem lesz ennek jó vége..
2017. jan. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez, teljesen egyéni dolog. Neked ez nem fér bele, akkor mielőbbi szakítás. Mindenkinek meg van az értékrendje, te azt holnapra nem tudod túl lépni. Úgy, senkivel nem lehet együtt élni, hogy eszedbe jut a dolog és rosszul leszel tőle.
2017. jan. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!