Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fel sem tűnik neki, mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel sem tűnik neki, mennyire magányos vagyok?

Figyelt kérdés
Hiába van párkapcsolatom, iszonyú magányos vagyok. És hiába közlöm a párommal, nem érdekli, nem tesz ellene. Minőségi időt alig töltünk együtt, a szexualitást pedig inkább ne feszegessük, bár most ez a legkisebb problémám. Itt a jó idő, lehetne kirándulni, de nem igazán érdekli, hogy erre lenne igényem. Én meg már nem tudom, kit gondoljak, bosszant a viselkedése. De ha szóváteszem ezeket, akkor egyből az első kérdései között van, hogy most akkor elhagyom őt? Ahelyett, hogy inkább megoldáson törné a kis fejét...
2017. ápr. 12. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Feltűnik neki, hiszen közlöd vele, csak épp nem vagy annyira fontos számára, hogy bármit is lépjen. Nem érdeklik az igényeid, nem zavarja, ha boldogtalan vagy. Miért is vagy egy ilyen kapcsolatban? A társas magánynál még a "sima" magány is sokkal jobb..
2017. ápr. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű lány vagy és a barátodról van szó, aki elhanyagol, jól sejtem?

Miért nem hagyod ott? Ha most sem képes egy kicsit sem tenni a kapcsolatotokért, mit vársz a jövőben?

2017. ápr. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lépj le vagy 2 hétre, hátha észhez tér a drága. Ha fontos vagy neki keresni fog és törõdni azzal amit szeretnél, ha nem akkor még idõben léptél le a süllyedõ hajóról.

Az én kapcsolatomnak ez lett a vége, neki minden jó volt én meg nem voltam boldog. Van, hogy kénytelen vagy önzõnek lenni.

Ha legközelebb kérdi "Akkor most elakarsz hagyni?" ne szólj, csak pakolj össze

2017. ápr. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Most már egyértelmű, mert közölted is vele.

Ha nem változtat, akkor te változtass: mondjuk szakíts bele, és gyere össze mással, aki őszintén érdeklődik irántad. :)

Ő ebbe a kapcsolatba belekényelmesedett.


21/L

2017. ápr. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Állandóan így járok. Nem volt sok kapcsolatom, pont emiatt... Kinek hiányzik ez?... :)
2017. ápr. 12. 11:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Az rossz dolog, ha nem törődik veled. Ha igaz amit leírtál, akkor meg tényleg nem is érdekled kb. De ha magányos vagy, ne párodtól várd el, hogy majd szórakoztatni fog.
2017. ápr. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne törődj bele, ez nem olyan, mint a globális felmelegedés.

Keress egy normálisabb embert.

Ebben mi a jó neked?

2017. ápr. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Boldogulnék egyedül is, csak mindig él bennem a remény, hogy lehet normális kapcsolatot is találni, hiszen sokaknak sikerül. És nem tökéletesre vágyom, mert olyan nyilván nincs. Viszont mindig én jövök ki rosszul a történetből.
2017. ápr. 12. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!