Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt nem értem, mi a fenének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt nem értem, mi a fenének van ennyi magányos ember miért nem teszünk ez ellen valamit? Csak számomra tűnik szomorúnak ez a kép, pl:amikor az utcán sétálok és látom az emberek csüggedt arcát!?

Figyelt kérdés
2010. febr. 14. 21:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az igazgatónőnk azzal van megáldva, hogy a magyarok depressziósak, és így "nem lehet nyitni Európa felé". Lehet, hogy van benne valami (bár elvileg mi is európaiak vagyunk :P ), de nem feltétlen a magány miatt. Senkinek se jó ez a felgyorsult, érzéketlen világ...
2010. febr. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mit csináljak velük? Járjak mindegyikkel? Mert ez kb. úgy hangzik.
2010. febr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem csak a magány miatt van. Magányos ember is lehet boldog. Viszont ez az egész világ úgy el van cseszve, ahogy van.
2010. febr. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Thurston ***** válasza:
100%
A világot alapjaiban kéne megváltoztatnod.
2010. febr. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Úgy 200 év elmúlt történemlét meg kéne változtatni.

Lehet hogy leszóltok, de a feminizmus, és hasonló hülyeségek juttatták ide a világot. Aminek persze egyenes következméney lett a "macsó-izmus", stb..

Nem tudom miért kell ilyen hülyén élniük az embereknek. Ez az egész demagógia ami a szex és new york, született feleségek és hasonló ocsmány filmekből sugároznak...én nem tudom, öregapáink csak egyszerűen leélték az életüket, nem stresszeltek, nem voltak irrelis elvárásaik.

Ma meg minden 2. "öntudatra ébredt" hülye úgy viselkedik mintha ő lenne a királyfi vagy a királylány.

2010. febr. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

Emberek önmagukkal sem foglalkoznak úgy ahogy kellene, nincs min csodálkozni ha a külvilág is hasonló, amiről persze nem tehetnek.. :S Könnyű másban keresni a hibát és a világot leszarozni, valójában az ahogyan az emberek gondolkodnak az a szar. Kész agymosás kellene mindenkinek..

Hit és a szeretet haldoklik, még önmagukban sem hisznek és nem szeretik teljesen magukat. Sokan részben ezért nem találnak párt..

2010. febr. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Cső Csernus!!!
2010. febr. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
21:55 szívemből beszéltél,2:36 ez is jó:)
2010. febr. 14. 22:57
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Valaki fönn írta, hogy ez a feminizmus miatt van.

Részben igaza van - de előtte csak a férfiaknak volt jó!

A feminizmus elérte, hogy egyenjogúság lett: a nőknek kicsit jobb, a férfiaknak kicsit rosszabb.


Másrészt ez szándékos is: a tökéletes fogyasztó és szavazópolgár magányos (sokkal többet kell így fogyasztani, mert mindenkinek mindenből kell, nincs közös), és összezavarodott!

Tehát ez, hogy ilyenek vagyunk, a hatalom részéről szándékos!

Ezt döngöli beléd a média is, amikor arra buzdít, hogy neked mindenből a legjobb jár! Ugyan hol találsz olyan társat, aki mindenben a legjobb - mégis te kellesz neki?

Ezért nem keresnek az emberek manapság normális párt - hanem ideálokat hajtanak, hiába.

2010. febr. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%

"ma 00:39"


Az utolsó mondataiddal tökéletesn egyetértek, én sem tudtam volna szebben!

Nekem a történelem a foglalkozásom, mint levtáros, ezért annyit fűznék hozzá, hogy az nem igaz, hogy a feminizmus előtt a nőknek roszabb volt a férfiaknak meg jobb. Nem, ez legenda és tévhit kategória. Mindenkinek jobb volt. Másabb volt, de jobb. A nőknek nem volt ugyan annyi "joga" mint ma, de olyan védelmet és figyelmet élveztek, ami azóta már ismeretlen teljesen.

Ehhez a feminista tendenciához szorosan kapcsolódik a nőnap is. Idéznék pár sort, amiból világos lesz, hogy mi a tartalma az egésznek: "Az ünnep eredete nem a nők tiszteletéről szól, hanem épp ellenkezőleg. A nemzetközi feminista nőmozgalmak célja a női egyenjogúság álságos jelszavai alatt, az anyaságra hivatott nők legszentebb küldetésük maximális teljesítésétől való elvonás volt. A nőnap valójában a női munkavállalás napja. 1866-ban, az I. Internacionálé első kongresszusán hoztak határozatot a nők hivatásszerű munkavégzéséről, úgymond leszámolandó azzal a berögződéssel – értsd: természet adta hagyománnyal –, hogy a nők helye otthon van. Feminim nőmozgalmak alkották meg napjaink nőjét. Akinek a helye a gyárban van, futószalag mellett – a gyermeknek pedig természetesen a bölcsödében, óvodában. Miért is nevelné az édesanyja? Szó sincs róla, hogy elvakult ellenségei lennénk a nők testhezálló munkájának, vagy ne ismernénk el a nők képességeit. Bizonyos szakágakban sokkal inkább eredményesek lehetnek, mint a férfiak. De mint tudjuk, az említett mozgalmak célja nem a nők valós értékeinek elismerése volt, hanem épp azok kiforgatása. A nemzetközi nőnap – a dolgozó nők napja – a női munkavégzés napja, nem a női nem tisztelete, hanem valós értékük kigúnyolása! Feminizmus, életidegen eszmék, szekták, divatok, mind egy céllal: a család ideáljának lerombolásáért! Az eredményeket ma láthatjuk: emancipált, karrierista nők, züllött férfiak, kallódó gyermekek, széthulló családok!

Egy szál gúnyos fehér szegfű… Ez a tiéd, ez a Te napod. Holnap pedig mehetsz a gyárba robotolni!"


21:55-ös voltam

2010. febr. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!